Okuma Süresi
2 dakika

Dünyanın önde gelen monitör ve TV üreticilerinden birisi olan TP Vision Europe, 2023’te piyasaya çıkaracağı modellere hazırlanıyor. Yeni premium OLEDler, ‘The Xtra’ Serisi modeller ve 7. Nesil P5 işlemciyle Phillips Ambilight TV’ler kullanıcıların limitlerini artıracak.

Harika bir film ya da spor keyfinden gerçek bir oyun deneyimine kadar birçok ihtiyacı en yüksek performansla karşılayan Phillips Ambilight TV’ler, 7. Nesil P5 işlemciyle şimdi daha güçlü. Avrupa dizaynı ve kalitesiyle Philips TV’nin en başarılı modellerinden birisi olan ‘The One’ ise Ambilight TV serisinin en önemli ürünlerinden birisi olarak görülüyor. 2023 model The One’ların 7. Nesil P5 işlemcili iki yeni modelle birlikte piyasaya çıkma tarihi ise yılın 2. çeyreğinde gerçekleşecek. İşte detaylar!

OLED+908 Modeli

Benzersiz bir seyir deneyimi sunacak olan OLED+908; 7. Nesil P5 AI işlemci, yeni META OLED panel ve üç taraflı Yeni Nesil Ambilight sistemi ile birlikte 2023 yılının sonbaharında satışa çıkmaya hazırlanıyor. 7. Nesil P5 AI işlemci ve V2 sürümlü geliştirilmiş ortam zekası sayesinde, ortam aydınlatma koşullarına uygun optimum performans olanağı sunuluyor. V2 versiyonunda bulunan XYZ ışık sensörü, ekran görüntüsünün beyaz noktasını odanın ortam aydınlatmasının gerçek zamanlı renk tonuyla eşleştirerek optimum bir izleme deneyimi sunuyor.

OLED808 Modeli

OLED808 serisinde ise, Ambient Intelligence V2 ve yeni 7. Nesil P5 AI’nin bir araya geldiğini görüyoruz. 55 inç ve üzeri ekran boyutlarında1000Nits OLED_EX panel bulunurken ses kalitesine de ayrıca önem veriliyor. Çift taraflı sol ve sağ hoparlörlerin yanı sıra, 70W 2.1 ses sistemi ile fark yaratan bir ses kalitesi sunuyor. Yeni Nesil üç taraflı Ambilight sistemiyle bire bir uyumlanan koyu metal çerçeveli, incecik, yok gibi duran çerçeve dizaynı ise harika bir tasarım örneği.

‘The Xtra’ Serisi

Yeni ‘The Xtra’ Serisinin ilk modeli olan 9308 MiniLED TV, yılın 3. çeyreğinde satışa çıkmaya hazırlanıyor. Modelde üç taraflı Ambilight aydınlatmanın yanı sıra TP Vision tarafından geliştirilen ve iyileştirilen Smart TV özelliği eklenmiş durumda. Birinci sınıf Avrupa dizaynı ile öne çıkan model tasarım olarak da oldukça estetize.

‘The One’ Serisi

Philips TV’nin en başarılı modellerinden biri olan ‘The One’, aynı zamanda Ambilight TV serisinin en önemli ürünlerinden birisi olarak öne çıkıyor. Yılın 2. çeyreğinde piyasaya çıkacak olan “The One” TV’ler performans olarak üst segment modellere yakınken fiyat olarak da avantajlı modeller arasında.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz