Fortnite Christopher Nolan Filmi
Kaynak: beebom.com
Okuma Süresi
1 dakika

Kısa bir süre önce Nolan’ın yeni filmi Tenet’in fragmanını “Party Royale” oyun modu üzerinden yayınlayan FortniteChristopher Nolan imzalı ‘ikonik’ bir filmi de bu yaz kendi platformu üzerinden ücretsiz yayınlayacağını açıkladı. Yayınlanacak içeriğin, dünyaca ünlü yönetmenin hangi filmi olacağı ise henüz belirtilmedi.  

Video oyunu devi Fortnite, kısa bir süre önce Christopher Nolan’ın yeni filmi Tenet’in ikinci resmi fragmanını “Party Royale” oyun modu üzerinden yayınlamıştı. Fragman, Türkiye saatiyle gece 03.00’te yayınlanmış ve bunu takiben, oyun içerisinde her saat başı yeniden oynatılmaya devam etmişti. Bu durum, Fortnite oynayan Nolan hayranlarının beğenisini toplamıştı. Yaşanan bu gelişmelerin ardından, oyun devinden dünyaca ünlü yönetmen hayranlarını sevindirecek yeni bir haber daha geldi. FortniteChristopher Nolan imzalı ‘ikonik’ bir filmi bu yaz kendi platformu üzerinden ücretsiz yayınlayacağını açıkladı. 

Konuyla ilgili ilk duyuruyu yapan video-oyunu sunucusu Geoff Keighley; Christopher Nolan’ın ikonik filmlerinden birinin tamamını, ücretsiz bir şekilde yayınlanması için Fortnite’a getirdiğine işaret etti. Nolan ve Epic Games arasındaki ilişkinin oldukça iyi ilerlediğini gösteren bu açıklama, dünyaca ünlü yönetmenin hayranı olan Fortnite oyuncularından da destek topladı.

Diğer yandan platformda yayınlanacak olan ikonik’ filmin, Nolan’ın hangi filmi olacağı ise henüz net olarak bilinmiyor. 49 yaşındaki yönetmenin filmlerinin pek çoğunun, ‘ikonik’ olarak adlandırılabileceği ifade ediliyor. Açıklamada ‘ikonik’ ifadesinin kullanılmış olması nedeniyle InceptionThe Dark Knight üçlüsü, DunkirkInsomnia ve Memento; konuyla ilgili yapılan tahminler arasında üst sıralarda bulunuyor.  

Fortnite, daha önce de ücretsiz şekilde benzer etkinlikler yapmıştı 

Fortnite Ücretsiz

Oyun devi Fortnite, daha önce de Epic Games desteğini arkasına alarak ücretsiz şekilde benzer etkinlikler yapmıştı. Bu iş birlikleri doğrultusunda, popüler film ve dizilerin tanıtımı Fortnite üzerinden yapılmıştı. 2019 yılında Epic Games’le iş birliği yapan Star WarsFortnite içerisinde filmden bir klip yayınlamıştı. Benzer şekilde, Marshmello ve Travis Scott gibi dünyaca ünlü isimler de Fortnite üzerinden konser vermişti. 

Christopher Nolan‘ın yeni filmi Tenet‘in Fortnite üzerinden yayınlanan fragmanını izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Epic Games 2020 Fortnite Dünya Kupası’nı Tamamen İptal Etti

Fortnite Artık Resmen Google Play’de

Epic Games GTA 5’i Ücretsiz Olarak Yayınlandı!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz