Apple’ın AirPods 3 ve yüksek kalitede ses sunan Apple Music Hi-Fi abonelik sistemini 18 Mayıs günü tanıtacağı iddia ediliyor. Detaylara göre AirPods 3 ve Apple Music Hi-Fi abonelik sistemi Apple’ın web sitesi üzerinden yayınladığı bir basın bülteni ile tanıtılacak.

Kaliforniya merkezli Apple’ın üzerinde çalıştığı bilinen yeni kablosuz kulaklıkları AirPods 3’ü ve bir süredir konuşulan Apple Music yeni abonelik paketini 18 Mayıs günü web sitesi üzerinden tanıtması bekleniyor. 

MacRumors’un aktardığı habere göre, YouTuber Luke Miani, AppleTrack internet sitesinde yayınladığı bir yazıda, iPhone üreticisinin yeni nesil AirPods ve Apple Music Hi-Fi abonelik sistemini Apple’ın internet sitesinde yayınlanan bir basın bülteniyle görücüye çıkaracağını belirtiyor. 

Apple’ın 2019 yılında yeni AirPods Pro’yu da internet sitesinde yayınladığı bir basın bülteniyle tanıttığı göz önüne alındığında bu durumun yeniden gerçekleşme ihtimali bulunuyor. Ancak Apple tarafından açıklanan resmi bir duyuru olmadığı için sızıntı bilgi olarak değerlendirilmesi şu an için daha makul.

AirPods 3, AirPods Pro’ya benzeyecek

AirPods Pro

Apple’ın üçüncü nesil AirPods’una geldiğimizde ise, yeni kulaklığın AirPods Pro’ya tasarım anlamında benzeyeceği iddia ediliyor. AirPods Pro tasarım dilini sahip olacağı düşünülen AirPods 3’ün özellik anlamında ise benzer özellikler sunmayacağı söyleniyor. Bu bağlamda AirPods 3’ün Aktif Gürültü Engelleme özelliği ile gelmeyecek. 

Apple’ın üçüncü nesil AirPods ile birlikte daha yüksek kalitede ses deneyimi sunan Apple Music abonelik sistemi Hi-Fi ‘ı da aynı gün tanıtacağı söyleniyor. Bu ayın başlarında ortaya çıkan bir haberde ise, Apple Music Hi-Fi abonelik sisteminin “önümüzdeki haftalarda” tanıtılacağı ifade ediliyordu. Ayrıca detaylara göre, Apple Music Hi-Fi abonelik sistemi mevcut bireysel paket ile aynı ücrette sunulacak. 

Ortaya çıkan tüm bu bilgiler şu an için ‘sızıntı’ konumunda bulunuyor. Apple’ın Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı (WWDC) 2021’in önümüzdeki ay düzenleneceği göz önüne alındığında söz konusu iddiaların lansman için geçerli olabileceği de ihtimal dahilinde. Şirket WWDC 2021’de iOS, iPadOS, macOS, watchOS ve tvOS işletim sistemi güncellemelerini tanıtacak. 7 Haziran’da düzenlenecek olan WWDC, yazılım odaklı bir lansman olsa da, AirPods 3 ya da Hi-Fi abonelik sistemi gibi duyurular da gelebilir. Gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:

Netflix, Platforma ‘AirPods Pro’lar İçin Uzamsal Ses Desteği Eklemeye Hazırlanıyor 

Apple, AirPods Max’in Uygun Fiyatlı Versiyonu ile Gelecek

Jabra Elite 85t İnceleme:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz