Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Apple’ın AirPods Max ’in “Sport” versiyonunu piyasaya sunacağı söyleniyor. Her ne kadar tasarımı, özellikleri ve performansı beğeni toplasa da şirketin yeni AirPods Max kulaklıkları fiyatı cep yakan etiketleriyle açıklandı. Bu bağlamda Apple’ın 2021 yılının ortalarında AirPods Max’in daha uygun fiyatlı bir modelini de sunacağı söyleniyor. 

Apple’ın bu ayın başlarında satışa sunduğu yeni kulak üstü kablosuz kulaklığı AirPods Max, tasarımı ve özellikleriyle başarı toplamayı başardı. Ancak Kaliforniya merkezli teknoloji üreticisinin yeni kablosuz kulaklık modelinin 5.699 TL’lik fiyat etiketi rekabet noktasında rakiplerinden geri kalabilir. Sony, Bose ve diğer rakiplerinin de harekete geçeceğini düşünen Apple görünen o ki, ilk kulak üstü kablosuz kulaklığının daha uygun fiyatlı bir modelini piyasaya sürecek. 

Apple AirPods Max Sport

Apple’ın yeni kablosuz kulaklığı AirPods Max ’in “Sport” adını vereceği düşünülen yeni versiyonunun 2021 yılının ortalarında kullanıcı beğenisine sunulacağı tahmin ediliyor. AirPods Max’e nazaran uygun bir fiyat etiketiyle satışa sunulması beklenen Sport modelinin, 290 gram ağırlığında olacağı belirtiliyor. Şirketin aralık ayının başında satışa sunduğu kulaklık modeli AirPods Max’in ağırlığı ise 384 gramdı. Bu bağlamda, önümüzdeki yılın ortalarında piyasaya sürüleceği tahmin edilen modelin kulak yastıklarının daha küçük olacağı söyleniyor. 

Apple’ın daha uygun bir fiyatla kullanıcı beğenisine sunacağı iddia edilen ve şimdilik AirPods Max Sport olarak anılan kulaklıklarının ayrıca batarya noktasında da daha farklı olacağı ifade edilenler arasında yer alıyor. Şirketin 549 dolar fiyat etiketiyle satışa sunduğu AirPdos Max’ler tek bir şarjla 20 saat kullanım imkanı sunuyor. Bu bağlamda Sport modelinde bu kullanım süresinin daha az olacağı da tahmin ediliyor. Tüm bunlar göz önüne alındığında yeni uygun fiyatlı AirPods Max Sport’ların 400 dolar seviyesi bir fiyat etiketiyle satışa çıkması bekleniyor.

Tüm bunların dışında Apple’ın yeni kablosuz kulaklıklarında kullanacağı yonga seti ve akıllı kılıf aksesuarı konusunda nasıl bir optimizasyon izleyeceği ilerleyen dönemlerde ortaya çıkabilir. Şirketin yeni uygun fiyatlı kulaklığını 2021 yılının yaz aylarında tanıtacağı düşünülüyor.

İlginizi Çekebilir:

Apple Yeni Kulak Üstü Kulaklığı AirPods Max’i Tanıttı

Apple, Airpods’lara Yüzde 21 Oranında Zam Yaptı

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz