Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

Akıllı saatleriyle tanınan Amazfit Türkiye pazarına resmi olarak giriş yaptı. 7 Şubat 2021 tarihiyle Türkiye pazarına giriş yapan Amazfit, uygun fiyatlı ancak özellikleriyle dikkat çeken ürünleriyle anılıyor.

Özellikle son dönemlerde pek çok tüketicinin genellikle hem sağlık hem de spor takibi yapmalarına olanak tanıyan akıllı bileklik ve akıllı saatler konusunda pek çok şirket yoğun çalışmalar yapıyor. Bu alanda adından söz ettiren şirketlerden olan Amazfit de kullanıcılarına akıllı giyilebilir ürünler sunuyor. Global olarak çalışmalarını sürdüren Amazfit şimdi ise resmi olarak Türkiye pazarına giriş yaptı.

Amazfit ürünleri

Amazfit GTS 2

3D kavisli çerçevesiz tasarımı, müzik saklama ve oynatma özelliği, uzun pil ömrüyle kullanıcı dostu fitness takibiyle akıllı saat kullanıcıları için bir alternatif oluşturabilir. Huami Technology tarafından geliştirilen en yeni BioTracker 2 PPG yüksek hassasiyetli biyolojik izleme optik sensörü ile donatılmış olan GTS 2 çok yönlü yapısıyla dikkat çekiyor.

Amazfit GTR 2

Yeniliği hayata taşıyan tarz ve yepyeni klasik tasarımıyla, her zaman açık ekranı ve 24 saat kalp atış hızı izleme özelliğiyle kullanıcılarının anormal kalp hızı uyarılarına karşı güvende kalmasını sağlıyor.

Amazfit GTR 2, telefon aramalarınızı cevaplayamadığınız durumlarda, akıllı saatinizdeki aramaları yanıtlama izni veren bir mikrofon ve hoparlöre sahip. Bu mikrofon ve hoparlör ile Bluetooth bağlantısı üzerinden aramalarınızı yanıtlayabilirsiniz.

PAI değeri ile Amazfit’in markaya özel algoritması kalp atış hızını, egzersiz süresini hesaplar. PAI değeri, her kullanıcı için kişiye özel sağlık verilerine dayalı olarak özelleştirilmiş bir sağlık değerlendirmesi sağlar.

Bununla birlikte fonksiyonel olarak sağlık takibi, kan ve oksijen satürasyonu ölçümü yapan ve sağlık teknolojisinde en doğru veri sunan akıllı saat olarak Türkiye’de akıllı saat kullanıcılarına daha önce karşılaşmadıkları bir deneyim sunacağını söylemek mümkün.

Amazfit akıllı saatler Zepp uygulaması ile çalışıyor

Amazfit akıllı saatlerinden akıllı telefonlarla entegrasyon sağlayabilmek için artık Zepp uygulaması tercih ediliyor. Kullanım alanı olarak çeşitli spor dalları için de geliştirilmiş olduğunu söyleyebileceğimiz Zepp uygulaması ile akıllı cihaz yönetiminin yanı sıra sağlık ve egzersiz verilerini görüntüleme ve analizlerini içeriyor.

İlginizi Çekebilir:

Xiaomi Mi Band 6; Alexa, GPS ve SpO2 Desteğiyle Gelebilir

Huami Yeni Akıllı Saatlerini Resmi OlarakTanıttı

Uygun Fiyatlı Akıllı Saat Arayanlara: Xiaomi Mi Watch Lite:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz