escobar-gold-11-pro-modeli
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Pablo Escobar’ın kardeşi Roberto Escobar, Escobar Gold 11 Pro modelini tanıttı.  24 ayar altın ile kaplı iPhone 11 Pro modeli 499 dolar fiyat etiketi ile Escobar Inc. resmi sitesi üzerinden satışa sunuldu. 

Son dönemde hakkında yazılan kitaplar ve çekilen diziler sonucu oldukça popüler olan Kolombiyalı kaçakçının öz kardeşi tarafından daha önce Apple’a yüklü miktarda bir dava açılmıştı. Roberto Escobar açtığı bu 2,6 milyar dolarlık davanın ardından iPhone 11 Pro’yu altın ile kapladı. Apple’dan daha ucuz ve üstelik 24 ayar altın ile kaplı olan modeli satışa çıkarttı. 499 dolar fiyat etiketi ile Escobar Inc. resmi sitesi üzerinden satışa sunulan akıllı telefon hakkında bazı çelişkiler mevcut.

iOS işletim sistemini güvenlik açıkları ile suçlayan Escobar, iOS işletim sistemi ile birlikte sunulan bir telefonu satışa çıkarttı. Zarar görmüş akıllı telefonların tamir edilip ardından altın kaplanması ile tekrar satılan telefonların fiyatının düşük olması ise oldukça düşündürücü. Samsung Galaxy Fold’u taklit eden Escobar Fold 2 modeli kullanıcılar için tam bir hayal kırıklığı olmuştu. 399 dolar fiyat etiketiyle satılan telefon vaat edilen özelliklerden hiçbirini karşılayamamıştı.

Escobar Gold 11 Pro Özellikleri:

escobar-gold-11-pro-özellikleri

256GB dahili depolama alanına sahip altın kaplı iPhone 11 Pro modelinin siparişini verdiğinizde elinize vaat edilen ürünün ulaşıp ulaşmayacağı konusunda bir bilgimiz yok. Ancak her halükarda Apple’ın resmi sitesinden 999 dolar karşılığında alabileceğiniz bu telefonu bu şekilde 499 dolar’a almak mümkün olabilir. Kutusunda orijinal Apple aksesuarları ile birlikte gelen telefonun kutusu ise kendine has bir tasarım ile sunulmuş durumda.

Ayrıca satışın yapıldığı web sitesinde listenen teknik özelliklere bakıldığında 256GB depolama alanı dışında dikkat çeken bir detay görünmüyor. 2 bin adet stoğu bulunduğu belirtilen modelin üç katmanlı altınla kaplandığı ve yüzde yüz test edildiği vurgulanıyor.

İlginizi Çekebilir:

Viral Olan Tuzlu Su Çilek Deneyi Yalan Çıktı!

Çin’in vatandaşlarını puanladığı ‘Sosyal Kredi Sistemi’ bu yıl başlıyor

Türkiye’de Ebeveynlerin Yüzde 52’si Çocukların Bilgi ve Fotoğraflarını Sosyal Medyada Paylaşıyor

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz