Amazon Prime Video Şubat 2021

Popüler dijital yayın platformu Amazon Prime Video, Türkiye ağında yayınlayacağı içerikler için ‘Şubat 2021’ takvimini açıkladı. Listede, Şubat ayı içerisinde ‘Prime Video’da yayınlanacak olan Amazon orijinal yapımı dizi ve filmler yer aldı.  

Türkiye’de kısa bir süre önce yayın hayatına başlayan popüler dijital yayın platformu Amazon Prime Video, Türkiye ağında yayınlayacağı içerikler için ‘Şubat 2021’ takvimini açıkladı. Listede, Şubat ayı içerisinde ‘Prime Video’da yayınlanacak olan Amazon orijinal yapımı dizi ve filmler yer aldı. Aktarılan detaylara göre; gelecek ay platformda gösterime girecek popüler yapımlar arasında, başrollerinde Salma HayekOwen Wilson ve Nesta Cooper’ın yer aldığı “Bliss” ve ödüllü yazar Lev Grossman’ın kısa hikayesinden uyarlanan “A Map of Tiny Perfect Things” filmleri bulunuyor. Platform ayrıca, Hindistan’ın en sevilen yapımlarından biri olan “The Family Man” isimli casus dizisinin ikinci sezonunu da Şubat ayı içerisinde izleyici beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Gelecek ay ‘Amazon Prime’ üyeleriyle buluşacak olan tüm yeni yapımlar, Türkçe altyazı seçeneği ile yayınlanıyor.  

İşte Amazon Prime Video Şubat 2021 takvimi! 

Amazon Prime Video Şubat 2021 Takvimi

Amazon Prime Video tarafından Türkiye ağı için yayınlanan ‘Şubat 2021’ takvimi şu şekilde: 

Bliss – 5 Şubat

Başrollerini Salma Hayek, Owen Wilson ve Nesta Cooper’ın paylaştığı Bliss, 5 Şubat tarihinde Prime Video Türkiye’de yayına giriyor. Yakın zamanda boşanan ve işinden kovulan Greg (Owen Wilson), yaşantısını sokaklarda sürdüren gizemli Isabel (Salma Hayek) ile tanışıyor. İçinde yaşadıkları dünyanın bir bilgisayar simülasyonu olduğuna inanan Isabel’in bu fikirlerine ilk başta şüpheyle yaklaşan Greg, zamanla bu çılgın teoride gerçeklik payı olabileceğine inanmaya başlıyor. 

A Map of Tiny Perfect Things – 12 Şubat

Kathryn Newton ve Kyle Allen’ın başrollerini üstlendiği The Map of Tiny Things, 12 Şubat’tan itibaren Prime Video Türkiye’de Prime üyelerinin beğenisine sunuluyor. Ödüllü yazar Lev Grossman’ın kısa hikayesinden uyarlanan film, hazırcevap Mark’ın aynı günü yaşadığı sonsuz bir döngünün hikayesini anlatıyor. Mark’ın dünyası, kendisi ile aynı döngüde sıkışıp kalan gizemli Margaret ile tanıştıktan sonra altüst oluyor. İkili, içinde sıkışıp kaldıkları günü mükemmel hale getirecek küçük detayları bulmaya çalışırken, bir yandan da bu kaçışı isteyip istemediklerini sorguluyorlar. 

The Family Man, İkinci Sezon – 12 Şubat

Hindistan’ın sevilen aile adamı Srikant Tiwari’nin hikayesini anlatan The Family Man’in ikinci sezonu, 12 Şubat’ta Prime Video’da yayına giriyor. Kişisel yaşamıyla iş hayatı arasındaki dengeyi sağlamakta zorlanan Srikant, ikinci sezonda yeni ve güçlü bir düşman olan Raji ile karşılaşıyor. Sürpriz gelişmelerle dolu ve bu sefer kimsenin güvende olmadığı yeni sezonda Srikant, yeni görevleriyle Prime Video izleyicilerine eşsiz bir macera yaşatıyor. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Amazon Prime Video, Ocak Ayı İçeriklerini Açıkladı

Amazon Prime Video, yeni dizisi Hunters’ın fragmanını yayınladı  

‘Prime Video’nun Sevilen ‘X-Ray’ Özelliği, ‘Amazon Müzik’ Platformuna da Geliyor 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz