Anker, yeni kulaklık modelini tanıttı. Anker Liberty Air 2 Pro ismiyle anılan ürün,  gürültü engelleme, hızlı ve kablosuz şarjı ve özelleştirilebilir EQ özellikleriyle dikkat çekiyor. 

Pandemi nedeniyle pek çoğumuz akıllı cihazlarımızla daha fazla geçirmeye başladık. Sosyal medyada vakit geçirirken, film ya da dizi izlerken ya da müzik dinlerken akıllı cihazlarımızla bolca vakit geçiriyoruz. Ancak buradaki kritik konu ses kalitesi… Kullanılan kulaklıklardan genellikle beklediğimiz verimi alamıyoruz. Yalnızca boş zamanları değerlendirmek ve eğlence amaçlı da değil, iş hayatının da telefon görüşmeleri ve online toplantılara sığmak durumunda kaldığı bu günlerde, kulaklıklara her zamankinden daha fazla iş düşüyor. Teknolojiyle gerçekleşen bütün aktiviteleri hem keyifli hem de verimli hale getirmenin bir yolunu bulan Anker, kulaklık alanında da ezberleri bozuyor. Yeni satışa sunduğu kablosuz kulaklık Soundcore Liberty Air 2 Pro, daha rahat bir kulak içi kulaklık deneyimiyle kullanıcılarla buluşuyor. Soundcore uygulaması aracılığıyla ortam sesini seçerek kişiselleştirilebilen üstün performanslı gürültü engelleme, hızlı ve kablosuz şarjı ve özelleştirilebilir EQ özellikleriyle eşsiz bir deneyim vadeden kulaklıklar, 3 farklı moduyla kullanıcıların bir kulaklıktan bekleyebileceği her şeyi deneyimlerine olanak sağlıyor. 

Kusursuz bir dinleme deneyimi

Anker’in kulaklık deneyimini farklı bir boyuta taşıyan yeni kablosuz kulaklığı SoundCore Liberty Air 2 Pro, içerikleri izlerken ya da görüşme yaparken yaşanan ses kalitesi problemine son veriyor. 

Soundcore uygulaması sayesinde ortam sesinin seçilip aktif gürültü engelleme özelliğinin kullanılabildiği bu kulaklıkta 3 farklı mod bulunuyor. Dış Mekan modu (Outdoor Mode), İç Mekan Modu(Indoor Mode) ve Yolculuk Modu (Transport Mode) modlarıyla piyasaya sunulan ürün, her ortama ve duruma uyum sağlayabiliyor. Dış Mekan Modu’nda arabaların ve rüzgarın gürültüsünü engellerken, Yolculuk Modu’nda motor ve araç sesini engelliyor ve İç Mekan Modu’yla da arka plandaki tüm sesleri azaltarak dikkat dağıtıcı tüm unsurları engelleyebiliyor. Bu şekilde kesintisiz ve kusursuz bir deneyim vadeden Anker SoundCore Liberty Air 2 Pro, odaklanmanızı artırırken ses kalitesindeki uzmanlığıyla yaşadığınız deneyimi mükemmelleştiriyor. 

Kompakt tasarımı ve siyah, beyaz, lacivertten oluşan farklı renkleriyle kulakta da oldukça şık duran kulaklık, aynı zamanda rahat bir kulak içi deneyim vadediyor. Görüşmelerde ve toplantılarda da verimi artıracak kulaklık, 6 mikrofonuyla görüşmelerinizde ses kalitesinde sıkıntı yaşamanızın önüne geçiyor. 

Soundcore uygulaması aracılığıyla özelleştirilebilir EQ’lara da sahip ürün, ses kurulumunu kendi tercihinize göre ayarlamanıza olanak sağlayarak dinleme deneyiminizi kusursuzlaştırıyor. USB-C bağlantısıyla, hızlı ve kablosuz şarj özellikleriyle de eğlenceyi kesintisiz sunan kulaklık, 15 dakikalık şarj ile 3 saate kadar kullanılabiliyor.

İlginizi Çekebilir:

Razer, Aktif Gürültü Önleme Özellikli ‘Opus X’ Kulaklık Modelini Tanıttı! 

Sony WF-1000XM4 Kablosuz Kulaklık Etkileyici Özelliklerle Geliyor

Haftanın En Yeni Teknolojileri: Apple WWDC; iOS 15, iPadOS 15 ve Daha Fazlası!:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz