Razer Opus X

ABD merkezli oyun ekipmanları üreticisi Razer, yeni ‘Opus X’ kulaklık modelini tanıttı. Aktif Gürültü Önleme (ANC) özelliğine sahip olan cihazın, 60 milisaniye düşük gecikmeli ‘Oyun Modu’ ile geldiği belirtildi.  

ABD merkezli oyun ekipmanları üreticisi Razer, kablosuz yaşam tarzı ses ürünleri ailesine yeni ‘Opus X’ kulaklık modelini eklediğini duyurdu. Aktif Gürültü Önleme (ANC) özelliğine sahip olan cihazın; 60 milisaniye düşük gecikmeli ‘Oyun Modu’, Bluetooth 5.0 teknolojisi, ayarlanmış 40 mm sürücüler ve dahili mikrofonla geldiği belirtildi. Şirket; yeni kulak üstü kulaklık modelinin, sürükleyici ve kesintisiz oyun, eğlence ya da iş ihtiyaçları için geliştirildiğine işaret etti. Cihazın; Razer.com’dan online olarak, RazerStore mağazalarından ve yetkili perakendecilerden satın alınabileceği belirtildi. ‘Razer Opus X Green’ sürümünün, Razer.com ve RazerStore’da sınırlı bir süreye özel olacağının da altı çizildi. Ürün, 99.99 dolarlık bir fiyat etiketiyle satışa sunuldu.  

Aktarılan detaylara göre; Razer Opus X; zengin, sürükleyici bir ses ortamı sunmak için ayarlanmış 40 mm sürücülerinden çıkan güçlü bas tonu ile canlı orta ve yüksek tonlarla oyunlara hayat vermeyi hedefliyor. Müzik ve filmler için de uygun bir tercih olduğu belirtilen Opus X’in ANC teknolojisi ile kullanıcılar, istenmeyen çevre seslerini etkisiz hale getirirken ‘Hızlı Dikkat Modu’ ile de anında çevre seslerini duyabiliyor ve bu şekilde kesintisiz sesin keyfi çıkarılabiliyor.  

Opus X; Razer Yeşili, Merkür Beyazı ve Kuvars Pembesi renk seçenekleriyle geliyor

Opus X

Yerleşik iki mikrofona sahip olan ‘Opus X’; mobil aramalar, oyun içi iletişimler veya video konferanslarda kristal netliğinde sesler vadediyor. Bu da cihazı; eğlence, iş ve oyun için çok yönlü bir kulaklık haline getiriyor. Bluetooth 5.0 teknolojisini kullanan model, ANC ile 30 saat (ANC olmadan 40 saat) uzunluğunda pil ömrü için düşük güç tüketimi bağlantısıyla daha geniş bir menzil ve kararlılığa sahip oluyor. Razer Yeşili, Merkür Beyazı ve Kuvars Pembesi renk seçenekleriyle piyasaya sürülen Opus X, gidilen her yerde yüksek kaliteli ve sürükleyici ses isteyen herkes için uygun bir çok amaçlı kulaklık olmayı hedefliyor.  

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Razer ve ClearBot, Okyanuslardaki Atıkları Yapay Zeka ile Temizliyor

Razer, ‘ISKUR X’ Oyuncu Koltuğu Modelini Tanıttı! 

Razer Blade 15 Advanced Model Dizüstü Bilgisayar Serisi Yüksek Performans Sunuyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz