Vodafone Yanımda 'Bana Ne Var' Kampanyası Nasıl Aktif Edilir?

Vodafone, kullanıcıları için pek çok kolaylığı bir arada sunduğu “Yanımda” uygulaması ile çeşitli hediyeler de veriyor. Uygulamada yer alan “Bana Ne Var?” bölümü sayesinde siz de hediyenizi alabilirsiniz. Bana Ne Var nasıl kullanılır, sisteme nasıl giriş yapılır? İşte detaylar…

Türkiye’nin üç büyük mobil operatöründen biri olan Vodafone, “Yanımda” uygulaması sayesinde pek çok işlemin dijital kanallar üzerinden kolayca yapılmasını mümkün kılıyor. Bu uygulamanın tatlı sürprizlerinden birisi de “Bana Ne Var?” adlı kampanya bölümü. Vodafone kullanıcıları bu bölüme girerek düzenli aralıklarla hediye kazanabiliyor ya da avantajlı fiyatlara ürün ve hizmetleri satın alabiliyorlar. Kazandıkları ücretsiz internet, konuşma ya da mesajlaşma haklarını kampanya koşulları kapsamında diledikleri gibi kullanabiliyorlar. Peki, Vodafone’nun “Bana Ne Var?” hizmetinden nasıl yararlanılır, uygulamaya giriş yapmak için bir şart var mı?

Vodafone’un “Bana Ne Var?” Servisi Ne İşe Yarar?

Vodafone’un “Bana Ne Var?” Servisi Ne İşe Yarar?

Vodafone Yanımda salla kazan olarak da bilinen “Bana Ne Var?” bölümü kullanıcıların her pazartesi günü girerek servis sağlayıcı tarafından verilen hediyeleri toplayabileceği bir alandır. Bu bölüme girebilmek için akıllı cihazlarınıza Yanımda uygulamasını indirmeniz ve kurmanız gerekir. Birkaç yıl öncesine kadar salla kazan mantığında ödül dağıtan “Bana Ne Var?”, Yanımda uygulaması güncellendikten sonra hediye çarkı konseptine büründü. Bu bağlamda ilgili bölüme girdiğiniz zaman hediye çarkını çeviriyorsunuz ve karşınıza çıkan ödülü size sunulan zaman dilimi içerisinde özgürce kullanabiliyorsunuz.

“Bana Ne Var?” Nasıl Kullanılır?

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere “Bana Ne Var?”, Vodafone’un Yanımda adlı mobil uygulamasında yer alan bir servis olduğu için öncelikle bu uygulamayı indirmeniz gerekir. Android için Google Play Store, iOS için ise App Store aracılığıyla Vodafone Yanımda uygulamasını indirebilirsiniz. Uygulamayı indirmek için gerekli bağlantıları bu bölümün en altında sizlerle paylaştık.

 • Yanımda uygulamasını indirip cihazınıza kurduktan sonra sisteme giriş yapmanız gerekir.
 • Eğer şifrenizi bilmiyorsanız ya da bu uygulamayı ilk kez kullanacaksanız S yazıp 7000’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Vodafone Bana Ne Var SMS ile nasıl yapılır diye merak ediyorsanız hediyeyi SMS ile kazanamazsınız ama uygulamaya giriş şifrenizi verdiğimiz yöntemi kullanarak edinebilirsiniz.

vodafone bana ne var

 • Cep telefonu numaranızı ve cihazınıza gelen şifreyi yazıp uygulamaya girdikten sonra sağ üst bölümde yer alan üç çizgili butona dokunun.

vodafone bana ne var nasıl kullanılır

 • Daha sonra karşınıza çıkan menüden hediye paketi ikonunun yanında yer alan “Bana Ne Var?” yazısına tıklayabilirsiniz.
 • Bu bölüme girdiğiniz zaman avantajlı fiyatlara satın alabileceğiniz ürün ve hizmetleri görüntüleyebilirsiniz. Size özel hediye ve kampanyaları bu bölüm sayesinde görüntüleyebilirsiniz.

vodafone hediye çarkı nasıl kullanılır

 • Eğer pazartesi günü uygulamaya giriş yaparsanız hediye çarkı ile karşılaşırsınız. Bu çarkı çevirdikten sonra bedava internet, konuşma ya da SMS kazanabilirsiniz.

Android için Vodafone Yanımda uygulamasını indirmek isterseniz TIKLAYINIZ!

iOS için Vodafone Yanımda uygulamasını indirmek isterseniz TIKLAYINIZ!

Vodafone Yanımda Açılmıyor, Ne Yapmalıyım?

Vodafone’un Yanımda uygulamasını cihazınıza indirdiyseniz ve üzerine tıklamanıza rağmen uygulamayı bir türlü açamıyorsanız bunun birkaç sebebi olabilir:

 • Uygulama güncelliğini yitirmiş olabilir. Vodafone Yanımda uygulamasının eğer eski bir sürümünü kullanıyorsanız marka artık bu sürüme desteğini kesmiş olabilir ve bu yüzden siz gereken her şeyi yapmanıza rağmen sisteme giriş yapamıyor olabilirsiniz.
 • Cihazınız eski olabilir. Teknoloji geliştikçe pek çok uygulama, eski cihazlara sunduğu desteği geri çekmeye başlıyor. Eğer eski sürüm bir Android ya da iOS cihaz kullanıyorsanız Vodafone Yanımda uygulaması bu cihazlara desteğini çektiği için uygulamaya giremiyor olabilirsiniz.
 • Şifreyi ya da kullanıcı bilgilerini yanlış giriyor olabilirsiniz. Bilgilerinizi doğru girdiğinizden eminseniz S yazıp 7000’e göndererek yeni bir şifre edinebilir ve bu şifre aracılığıyla sisteme giriş yapabilirsiniz.
 • Uygulama yalnızca Vodafone kullanıcılarına açıktır. Dolayısıyla Türk Telekom, Turkcell, Bimcell, PTTCell gibi operatörlerin abonesi olan kullanıcılar Vodafone Yanımda uygulaması kapsamında sunulan faydalardan yararlanamaz, uygulamaya giriş yapamazlar.
 • Eğer bu detaylara rağmen hala Vodafone Yanımda uygulamasına giremiyorsanız müşteri temsilciniz ile görüşebilir ya da en yakın Vodafone bayisine giderek durum hakkında destek talep edebilirsiniz.

Android için Vodafone Yanımda uygulamasını güncellemek isterseniz TIKLAYINIZ!

iOS için Vodafone Yanımda uygulamasını güncellemek isterseniz TIKLAYINIZ!

İnternet Avcıları’yla da Hediye Kazanabilirsiniz

Vodafone’un bir diğer mobil uygulaması olan İnternet Avcıları’nı kullanarak da hediye internet kazanabilirsiniz. Eğlenceli bir oyun deneyimi sunan İnternet Avcıları adlı uygulamadan 26 yaşından genç olan tüm Vodafone aboneleri bedava internet ya da indirimli internet paketi kazanabilir.

Oyuna giriş yaptıktan sonra yapmanız gereken tek şey etrafınızdaki “bit” adı verilen kırmızı canavarları avlamak. Avladığınız bitleri biriktirerek ücretsiz ya da indirimli internet kazanabilirsiniz. Mantık bu kadar anlaşılır ve basit.

Android için İnternet Avcıları uygulamasını indirmek için TIKLAYINIZ!

iOS için İnternet Avcıları uygulamasını indirmek için TIKLAYINIZ!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz