Okuma Süresi
2 dakika

Popüler çevrim içi ücretsiz battle royal tarzı Apex Legends ’ın önümüzdeki birkaç ay içinde hem iOS hem de Android sürümünün yayınlanacağı ifade ediliyor. 

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve Electronic Arts. tarafından yayınlanan, ücretsiz bir Battle Royale oyununu Apex Legends’in hem iOS hem de Android için geleceği söyleniyor. Titanfall ile aynı evrende geçen oyun, Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için 4 Şubat 2019’da piyasaya sürülmüştü. Oyunseverlerin büyük ilgi gösterdiği sevilen oyunun mobil sürümünün sonunda birkaç ay gibi bir sürede çıkış yapacağı söyleniyor. Aktarılanlara göre, Apex Legends’in mobil sürümü 2021’in ilk bahar döneminde çıkış yapmış olacak.

Oyun sektöründe daha önce yaptığı tutarlı sızıntılarıyla bilinen Danial Ahmad tarafından aktarılan bilgiler oyunun kısa sürede mobil sürümle kullanıcıların karşısına çıkacağını gösterdi. Bu bağlamda Apex Legends ile alakalı bazı paylaşımlar yapan Ahmad, resmi Twitter hesabından yaptığı bir gönderide, Apex Legends’in önümüzdeki 3 4 ay içinde mobil sürümünün geleceğini aktardı. Ahmad’ın belirttiğine göre, Apex Legends ilk olarak Çin’de çıkış yapacak ve denenecek. Daha sonraki dönemde de oyunun global olarak piyasaya sürüleceği belirtiliyor.

Danial Ahmad’in Apex Legends iOS ve Android sürüm paylaşımları:

Oyunseverlerin favori oyunlarından olan Apex Legends’ın aslına bakarsanız mobil sürümünün daha erken geleceği tahmin ediliyordu. Bu bağlamda oyuncular iOS ve Android sürümünün 2020’nin son aylarda yayınlanmasını bekliyordu. Ancak gelen bir ertelenme haberiyle oyunseverler biraz daha beklemek durumunda kaldılar. Şirket erteleme haberini verirken oyunun yeni çıkış tarihi ile alakalı bilgileri de paylaşmamıştı. 

Ancak elde edilen sızıntılara göre, artık Apex Legends’i mobil olarak oynamak isteyen kullanıcıların bekleme süresi belli oldu. Danial Ahmad’in aktardığı bilgiler doğru çıkarsa, oyunseverler Apex Legends’in mobil versiyonuna 2021’in ilkbahar aylarında kavuşabilir. Mobil sürümünün yanı sıra Apex Legends’in Nintendo Switch versiyonu da bu yıl içinde yayınlanacak. Gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:

Activision 2021 Yılında Yeni Bir Call of Duty Oyunu Sunacak

Sony, PlayStation 5 Özel Oyunu Returnal’ın Çıkış Tarihini Erteledi

iPhone 12 Mini PUBG ve batarya performansı nasıl?:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz