PT-RQ25K 4K projektör serisi, bir önceki nesilden yüzde 40 daha küçük ve yüzde 35 daha hafif olmasıyla dikkat çekiyor

Panasonic, yeni PT-RQ25K Projektör Serisini tanıttı. Bu dört modellik seride dünyanın en küçük ve en hafif 20.000 LM, 4K, 3 Çipli DLP projektör de bulunuyor. Kapsamlı görüntü kalitesi, taşıma ve depolamadan kuruluma kadar her şeyi basitleştiren seçkin özellikleriyle PT-RQ25K Serisi, kolay konumlandırılabilecek 35 kg şasiden 4K’ya (3840 x 2400) kadar çeşitli kalitelerde yaklaşık 20.000 lm sunuyor.

Intel Akıllı Ekran Modülü  için hazır olan ilk Panasonic projektör olma özelliğini taşıyor

PT-RQ25K Serisi, bir önceki nesilden yüzde 40 daha küçük ve yüzde 35 daha hafif. Bu kullanımı kolay tasarım, kurulum süreçlerini kolaylaştırıyor, temalı ve konum tabanlı eğlence alanının kullanımını en üst düzeye çıkarırken projeksiyon tasarımcılarına yenilik yapma esnekliği de sunuyor. Müşterinin tercih ettiği arayüzleri uyumlu üçüncü taraf modülleri ve 12G-SDI, DIGITAL LINK gibi opsiyonel özel terminal kartları aracılığıyla entegre eden, Intel Akıllı Ekran Modülü  için hazır olan ilk Panasonic projektör olma özelliğini taşıyor.

Daha fazla zaman kazandıran kurulum imkanları arasında AC gücü olmadan IP kurulumunu sağlayan NFC işlevi, uzak bir bilgisayardaki giriş sinyallerini kontrol etmek için Uzaktan Ön İzleme Lite özelliği, kamera aracılığıyla kenar düzeltme özelliğini otomatikleştirmek ve karmaşık maskeleme işlevlerini etkinleştirmek adına Geometry Manager Pro için önceden etkinleştirilmiş yükseltme kitleri ve beklemedeki durumu görüntülemek için Bilgi Monitörü bulunuyor.

20 bin saat boyunca bakım gerektirmiyor

Panasonic’in orijinal 2 eksenli ve pikseli dört katına çıkaran teknolojisi Quad Piksel Sürücüsü mükemmel ayrıntılı 4K görüntüler oluşturuyor. Yeni Ek Dinamik Kontrast özelliği, yüksek kontrastlı sahnelerde daha yüksek beyaz parlaklık ve koyu siyahlıklar sunuyor. Daha Pürüzsüz Kademelendirme, renk bandını azaltırken gelişmiş nokta tabanlı siyah seviye ayarı da piksel düzeyinde hassasiyetle kavisli ekranlar üzerinde kenar düzeltme özelliğini destekliyor.

20 bin saat boyunca bakım gerektirmemesinin verdiği güvenilirlik için tasarlanan Yük Devretme Devresi, diyot arızasından kaynaklanan parlaklık kaybını önlerken Yedekleme Girişi de kritik durumlarda daha rahat çalışabilmek için ekran karatmanın önüne geçiyor.

PT-RQ25K Serisi’nin 2022 Eylül’de piyasaya sunulacağı açıklandı.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmayı unutmayın!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz