Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Apple, ‘Watch Series 6’ ve ‘Watch SE’ akıllı saat modellerinde yalnızca ‘Solo Loop’ değişimi yapmanın mümkün olacağını açıkladı. Şirket bununla birlikte, boyutların daha doğru bir şekilde tespit edilebilmesi için kayış modellerine ilişkin yeni bir beden tablosu da yayınladı.  

Apple, kısa bir süre önce gerçekleştirdiği ‘Apple Event’te ‘Watch Series 6’ ve ‘Watch SE’ akıllı saat modellerini tanıttı. Etkinlikte ayrıca, ‘Solo Loop’ isimli yeni tokasız kayış modelleri de görücüye çıkarıldı. Fakat kayışların tokasız bir biçimde tasarlanması, kullanıcıların boyut seçimlerini satın almadan önce yapması gerektiği anlamına geliyordu. Birçok kullanıcı, internet sitesinde yer alan beden tablosunu dikkate almış olmasına rağmen sipariş verdiği ‘Solo Loop’un kendi bileğine uymamasından şikayetçiydi. Şirketin ‘İade ve Değişim Politikası’ ise yeni akıllı saatleri alan kullanıcıların, bileklerine uyum sağlamaması durumunda değişim işleminin yapılabilmesi için saati kadranıyla birlikte göndermeleri gerektiğine işaret ediyordu. Bu işlemin de Kasım ayına kadar sürebileceği ifade ediliyordu.  

Teknoloji devi Apple, kısa bir süre önce ‘Watch Series 6’ ve ‘Watch SE’de yalnızca ‘Solo Loop değişimi yapmanın mümkün olacağını açıkladı. Şirket, söz konusu probleme çözüm getirebilmek adına ‘İade ve Değişim Politikası’nda değişikliğe gitti. Kullanıcıların, artık yalnızca saatin kayışını gönderebilecekleri ve birkaç gün içinde ‘Solo Loop’ değişim işleminin tamamlanabileceği ifade edildi.  

Apple, ‘Solo Loop’ için yeni ve daha detaylı bir beden tablosu da yayınladı

Apple Solo Loop Beden Tablosu

Apple bununla birlikte, boyutların daha doğru bir şekilde tespit edilebilmesini kolaylaştırmak adına ‘Solo Loop’ için yeni ve daha detaylı bir beden tablosu da yayınladı. Aktarılan detaylara göre; kullanıcıların, beden tablosundan faydalanabilmek için çıktısını alması gerekiyor. Çıktı alınan belgeyi kayış şeklinde kesen ve bileğine dolayan kişiler, yeşil oklar arasında kalan rakama bakarak 9 boyut arasından kendisine en uygun olan boyutu seçebiliyor.  

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Kartlar Yeniden Dağıtıldı: Yeni Apple Watch Series 6 ve Apple Watch SE Tanıtıldı (Video)

Apple Watch Series 6 ve Apple Watch SE tanıtıldı: Teknik Özellikleri ve Fiyatı

iPhone 12, Yeni iPad ve Apple Watch Series 6’dan Sonra Tanıtılacak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz