Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika
Dünyanın en popüler markalarından birisi olan Apple’ın kısa bir süre sonra çıkarması beklenen Beats Studio Buds+, Amazon’da listelendi. Listeleme her ne kadar şirket tarafından siteden kaldırılmış olsa da, yine de cihazın tasarımı ve özelliklerine dair bazı ipuçlarına ulaşılmış oldu. 
Apple’ın yakın bir zamanda çıkarması beklenen kulaklığı Beats Studio Buds+, bu sabahın erken saatlerinde Amazon’da listelendi. Böylece listelenmesinin ardından şirket tarafından siteden kaldırılan kulaklığın özelliklerine dair bazı detaylara ulaşılmış oldu. Şeffaf bir tasarıma sahip olan kulaklığın çıkış tarihi ve fiyatı da ortaya çıkmış oldu. İşte detaylar!

Şaşırtıcı Şeffaf Tasarım

Apple tarafından çıkarılması beklenen yeni kulaklık Beats Studio Buds+, bugün sabah dünyanın en popüler e – ticaret sitesi olan Amazon’da listelendi. Listeleme, şirket tarafından siteden kaldırılmış olsa da yeni kulaklıklar hakkında bazı bilgileri ortaya çıkardı. Buna göre yeni kulaklığın 18 Mayıs 2023 tarihinde 169.95 dolarlık bir fiyat etiketi ile piyasaya sürüleceği öğrenilmiş oldu. Diğer yandan kulaklığın oldukça ilgi çekici ve hoş bir tasarıma sahip olduğu da ortaya çıkmış oldu. Şeffaf tasarım seçeneği ile birlikte kullanıcılarla buluşacak olan Beats Studio Buds, görünümündeki estetik ile de kullanıcıların oldukça hoşuna gidecek.

Diğer Bazı Özellikler

Şeffaf bir tasarım ile raflardaki yerini alacak olan Beats Studio Buds+’ın adeta içini gösteren tasarımı, Nothing Ear (2)’ye benzer bir tasarıma sahip olabileceğini gösteriyor. Diğer yandan şeffaf tasarımın yanı sıra siyah ve fildişi renkleri de bulunan cihaz, kullanıcıların tam puan vereceği bir tasarım şıklığına sahip. Listelemeye göre, cihaz 3 kat daha büyük mikrofonlar ve havalandırma değişiklikleriyle ve 1,6 kata kadar daha iyi gürültü önleme özelliğine sahip görünüyor. Buna ilaveten 2 kat daha iyi şeffaf mod bulunması da bekleniyor. Ayrıca 36 saate kadar dinleme süresiyle daha iyi bir pil ömrü de beklenen özellikler arasında. Bu arada Apple ve Android ile uyumlu olması beklenen kulaklıkta, cihazlar arası otomatik değişim, Siri ve “Bul” uygulaması desteği gibi özelliklerin de olacağı biliniyor. Amazon’dan kaldırılan bugünkü listeleme ile birlikte daha detaylı bilgiler elde ettiğimiz cihazın Apple tarafından ne zaman tanıtılacağı konusunda ise henüz resmi bir açıklama yapılmış değil.
Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz