Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika
Ülkemizin en önemli teknoloji firmalarından birisi olan Casper, RTX 40 serisi ve 13. nesil Intel işlemciler sayesinde yenilenen Excalibur G911’i satışa sundu. Bir süredir merakla beklenen cihazın bugün satışa sunulması sonrasında ise cihaz hakkında daha detaylı bilgiler ortaya çıktı.
Türkiye’nin önde gelen teknoloji şirketlerinden birisi olan Casper, birçok alana dair rahatlıkla kullanılabilecek olan Excalibur G911’i duyurdu. Oyunlardan eğitim dünyasına kadar birçok konuda keyifli ve kaliteli bir kullanım olanağı sunan Casper Excalibur G911, NVIDIA RTX 40 serisi ekran kartları ve Intel 13. nesil işlemcilerle oldukça dikkat çekiyor. İşte cihaz hakkında ortaya çıkan diğer detaylar!

Birçok Kesime Hitap Ediyor

Hem güçlü hem de hafif bir cihaz olarak karşımıza çıkan yeni Excalibur G911, satışa sunuldu. Casper tarafından RTX 40 serisi ekran kartları ile donatılan model, HX versiyon işlemcileri destekliyor. Aynı zamanda 13700HX Core i7 ve 13900HX Core i9 ile birlikte üst düzey performans deneyimi de sunan cihazın 16 inç QHD ekranlık versiyonunda, 165 HZ ekran yenileme hızı ve 500 NIT %100 sRGB parlaklık özelliği de bulunuyor. Bunun yanı sıra 15.6 inçlik FHD ekranlıda ise 144 HZ yenileme hızı ve 250 NIT parlaklık özellikleri yer alıyor. Oyun severlerden öğrencilere, mimarlardan mühendislere ve hatta yazılımcılara kadar birçok farklı kesime hitap eden cihaz, oyunlarda daha gerçekçi görüntüler sağlarken mimarlık, tasarım, grafik gibi alanlardaki ihtiyaçları da karşılayabilecek bir performansa sahip olma iddiasında.

Bütçenize ve İhtiyacınıza Göre Özelleştirin

Her bütçeye ve her ihtiyaca göre özelleştirilebilen Excalibur G911’in başlangıç fiyatı ise 66.850 TL olarak karşımıza çıkıyor. Bu arada cihazın RAM seçenekleri incelendiğinde ise 8 GB DDR4’ten 64 GB DDR5’e kadar değişen alternatifler görülüyor. Wi-Fi 6E bağlantı, turbo termal soğutma teknolojisi, Dynamic Boost yapay zekâ desteği, 250 GB’dan 4 TB’a varan depolama seçenekleri, Windows 11 Pro işletim sistemi gibi teknik özellikler de Excalibur G911’in dikkat çeken özellikleri arasında. Ayrıca 2,5 kg ağırlığı ile son derece hafif bir cihaz olan Excalibur G911, 27,3 mm inceliğe sahip. Tüm bu özelliklerle Casper Excalibur G911 kullanıcılarını bekliyor.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz