Pazar Sohbeti Tekno Safari
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Timur Akkurt ve Ekin Kollama’nın teknoloji basınının gündemine oturan konuları konuştuğu ‘Pazar Sohbeti’Tekno Safari YouTube kanalında yayınlandı. Videoda Timur Akkurt ve Ekin Kollama’nın gündeminde; iPhone 12, Huawei ekosistemi, oyun konsolu fiyatları ve diğer teknoloji haberleri de yer aldı.  

Timur Akkurt ve Ekin Kollama’nın teknoloji basınının gündemine oturan konuları konuştuğu ‘Pazar Sohbeti’, yeni bölümüyle Tekno Safari YouTube kanalında yayınlandı. Timur Akkurt ve Ekin Kollama’nın gündeminde; bu hafta iPhone 12, Huawei ekosistemi, oyun konsolu fiyatları ve diğer teknoloji haberleri de yer aldı. Merak edenler için detaylar videoda! 

 

Teknoloji dünyasının sevilen ikilisi; yeni bölümde sosyal medya ve YouTube, ikinci el araç satın almak, güncel otomobil fiyatları ve oyun harcamaları üzerine de konuştu. ‘Pazar Sohbeti’nin yeni bölümü ayrıca; Huawei Mate 40 Pro, Donald Trump ve ABD seçimlerini de gündemine taşıdı.  

Pazar Sohbeti’, her Pazar ‘Tekno Safari‘ takipçileriyle buluşmaya devam ediyor. Teknoloji basınının nabzını tutmak, dijital dünyanın en çok konuşulan konularından haberdar olmak ve ‘Pazar Sohbeti’nin yeni bölümlerini kaçırmamak için Tekno Safari YouTube kanalına abone olmayı unutmayın! 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Fenomenler ve Güvenilirlik – Pazar Sohbeti 26 Temmuz 2020

Sosyal Medya Yasakları / Apple Zamları / Müzik Platformları Arasında Rekabet – Pazar Sohbeti – 5 Temmuz

Netflix Türkiye’den Kaç Para Kazanıyor & Yeni IMEI Düzenlemesi – Pazar Sohbeti #11

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz