Ana Sayfa Teknoloji Yeni Marshall ‘Major IV’, Kablosuz Şarj Desteğiyle Geliyor 

Yeni Marshall ‘Major IV’, Kablosuz Şarj Desteğiyle Geliyor 

0
1384
Marshall Major IV Kablosuz Şarj

İngiliz teknoloji şirketi Marshall, dördüncü nesil ‘Major’ kulaklık modelini tanıttı. Yeni Marshall ‘Major IV’ kafa bantlı kulaklığın, kablosuz şarj desteğiyle kullanıcı beğenisine sunulduğu ifade edildi. 

İngiliz teknoloji şirketi Marshall, dördüncü nesil ‘Major’ kulaklık modelini görücüye çıkardı. Yeni Marshall ‘Major IV’ kafa bantlı kulaklığın, kablosuz şarj desteğiyle kullanıcı beğenisine sunulduğu ifade edildi. Kulaklık pazarında yer alan birçok marka, bugüne kadar ‘Qi’ kablosuz şarj teknolojisini destekleyen kulak içi kulaklıklar tanıtmıştı. Fakat piyasada kablosuz şarj desteği olan kafa bantlı kulaklık sayısı, oldukça azdı.  

Aktarılan detaylara göre; Marshall ‘Major IV’, iki farklı şekilde şarj edilebiliyor. Kullanıcılar, kendi tercihlerine bağlı olarak bir USB Type-C kablosuyla geleneksel şarj yöntemlerini tercih edebiliyor veya ‘Qi’ uyumlu bir kablosuz şarj adaptörü kullanabiliyor. Bu da kulaklığın, tersine kablosuz şarj teknolojisini destekleyen herhangi bir akıllı telefonla şarj edilebileceği anlamına geliyor. Şirket; dördüncü nesil ‘Major’ kulaklığın, 80 saatin üzerinde bir batarya ömrü olduğuna işaret ediyor. Bu pil ömrü, hızlı şarj teknolojisiyle de destekleniyor.  

Yeni Marshall ‘Major IV’ kulaklık, kolaylıkla katlanarak kompakt bir boyuta getirilebiliyor

Marshall Major IV Kulaklık

Diğer yandan; Londra merkezli teknoloji şirketi, yeni Marshall ‘Major IV’ kafa bantlı kulaklık modelinin kullanımı daha kolay ve daha konforlu olduğunve daha iyi bir ses deneyimi sunduğunu ifade ediyor. Kullanıcılar; geliştirilmiş katlama teknolojisi sayesinde kulaklığı, kullanmadıkları zaman kolaylıkla kompakt bir boyuta gelene kadar katlayabiliyor. Bununla birlikte; ürün üzerinde, kablolu bağlantı seven kişiler için 3.5 milimetrelik bir jack girişi de bulunuyor.  

Söz konusu giriş, diğer kablolu kulaklıklar ile bağlantı kurulduğunda bir ses kaynağı olarak kullanılabiliyor. 3.5 milimetrelik jack girişi ayrıca, kulaklığın şarjı bittiği zaman da kullanılabilmesini mümkün kılıyor. Bununla birlikte; kulaklık üzerinde, bir adet kontrol paneli de yer alıyor. Kullanıcılarbu panel üzerinden ses açma, kısma ve şarkı değiştirme gibi kontrollerini sağlayabiliyor. Kulaklık için belirlenen ön sipariş fiyatının, 149 dolar olduğu ifade ediliyor. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Philips, Aktif Gürültü Önleme Özellikli Premium Kulaklık Serisini Tanıttı 

Samsung Galaxy Buds Live Kablosuz Kulaklık İnceleme (Video) 

JBL Endurance Dive Bluetooth Kulaklık İnceleme (Video) 

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz