asus-rx-6600-teknosafari

ASUS Dual Radeon RX 6600 ekran kartı duyuruldu. Yeni ekran kartı modeli, en son ASUS teknolojileri ve en yeni AMD GPU’su ile orta seviyede ideal bir seçenek haline geliyor.

ASUS, 1080P oyuncular için ideal bir seçenek olacak Dual Radeon RX 6600 ekran kartı modelini duyurdu. AMD Radeon RX 6600 ekran kartı, oyunlara yönelik AMD RDNA 2 mimarisinin gücünü taşıyor.

DirectX® 12 Ultimate teknolojisi, hızlandırılmış ışın izleme, 32 MB yüksek performanslı AMD Infinity Cache, AMD Smart Access Memoryteknolojisi ve diğer gelişmiş özelliklerle AMD Radeon RX 6600 ekran kartı, oyunculara en ideal görüntünün yanında yüksek performans sağlıyor. Açık kaynaklı uzamsal görüntü kalitesi artırma çözümü AMD FidelityFX Super Resolution teknolojisine destek veren ekran kartı, teknolojiyi destekleyen yapımlarda çok daha yüksek çözünürlükleri sağlayıp, performanstan ödün vermiyor.

asus-dual-radeon-6600-teknosafari

ASUS Dual RX 6600 ekran kartı, GPU’yu geniş yüzey alanına sahip soğutma bloğu ve içinden geçen üç adet ısı borusu ile soğutuyor. Eksen teknolojisi tasarımı ile üretilen iki adet fan, altındaki kanatlardan yoğun hava akışı sağlıyor ve gürültü seviyesi minimum düzeyde kalıyor. Cihazda bulunan ‘sıfır dB’ modu ise bilgisayar boştayken fanları tamamen durduruyor ve gürültü seviyesini sıfıra indiriyor.

ASUS Dual Radeon RX 6600 ekran kartı teknik özellikleri

  • AMD Radeon RX 6600 GPU
  • 8 GB GDDR6 Bellek
  • PCIe 4.0 Ara yüzü
  • 1 x Yerleşik HDMI 2.1
  • 3 x Yerleşik DisplayPort 1.4a

İlginizi Çekebilir:

ASUS Vivobook Serisine Yeşil Vivobook S14 ‘ü Ekledi

ASUS, OLED Ekranlı 6 Yeni Laptop Modelini Tanıttı

Tekno Safari YouTube kanalımıza abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz