TEMSA, MD7 Plus ile İspanya’da Yılın Midibüsü ödülüne layık görüldü

Avrupa pazarındaki başarısını her geçen gün pekiştiren TEMSA, İspanya’da düzenlenen “Ulusal Taşımacılık Ödülleri’nde MD7 Plus aracı ile, ‘Yılın En İyi Midibüsü’ ödülüne layık görüldü.İspanya’da karayoluyla yolcu taşımacılığı yapan İspanyol şirketlerinin yöneticileri tarafından verilen ve EDITEC Grup tarafından düzenlenen “Ulusal Taşımacılık Ödülleri’nin sahiplerini bulduğu törende, TEMSA MD7 Plus ‘Yılın En İyi Midibüsü’ ödülüne layık görüldü. 2 adayın yarıştığı kategoride TEMSA MD7 Plus ile rakibini geride bırakarak en fazla oy alan araç oldu.

Hem yük hem de yolcu taşımacılığında sektörden uzmanların, profesyonellerin ve iş adamlarının yer aldığı yaklaşık 60 kişiden oluşan jüri kadrosu, 11 kategorideki 75 aracı değerlendirdi.

TEMSA Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Koralp, aldıkları ödüle ilişkin görüşlerini paylaştı

Tam bir fiyat performans ürünü

Konuya ilişkin bir değerlendirme yapan TEMSA Satış Genel Müdür Yardımcısı Hakan Koralp, 2022 yılına hızlı bir teslimat süreci ile girdiklerine dikkat çekerek, “Midi Coach segmentinde şehir içi taşımacıların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alan MD7 Plus aracımız aldığı bu ödül ile başarılı performansını bir kez daha tescillemiş oldu.  MD7 Plus’ı açık ara lider yapan etkenlerin arasında düşük yakıt tüketimi, güçlü performansı ve sürüş konforu bulunuyor. Ayrıca tam bir fiyat performans ürünü olan araç, yüksek manevra yeteneğiyle zorlu koşullara uyum sağlarken, yaygın servis ağıyla kullanım avantajı da sağlıyor” dedi.

TEMSA: Avrupa’da etkinliğimizi artıracağız

TEMSA olarak, çok başarılı bir yılı geride bıraktıklarını da sözlerine ekleyen Koralp şöyle devam etti: Geçtiğimiz yıl pandeminin dünya ekonomisi ve ülkeler üzerindeki tüm olumsuz etkilerine rağmen, üretim, satış ve ihracatta önemli başarılar kaydettik. İhraç ettiğimiz elektrikli araçların dışında, otobüs, midibüs ve hafif kamyon segmentinde 2 binin üzerinde araç satışı gerçekleştirdik. 2022’de de Avrupa’da pazarındaki etkinliğimizi katlayarak artırmayı hedefliyoruz.”

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz