Teknoloji şirketi Apple, Türkiye’de 3. mağazasını açmak için hazırlanıyor. İstanbul’da açılacak olan yeni mağaza, Avrupa’nın en büyük Apple mağazası olacak.

Apple, şu anda İstanbul Beşiktaş ve Üsküdar olmak üzere 2 farklı mağazaya sahip. Amerikalı teknoloji şirketi Apple, Türkiye’de 3. mağazasını açmak için hazırlanıyor. Yeni Apple Store, İstanbul Caddebostan’da açılacak. Ayrıca yeni mağaza, Avrupa’nın en büyük Apple mağazası olacak.

Apple, yeni mağazanın Bağdat Caddesi içerisinde tam olarak nerede açılacağı konusunda bilgi paylaşmadı. Ancak belirtilenlere göre Apple Akasya çalışanları, mağaza açılışından itibaren 2 hafta boyunca yeni mağazaya desteğe gelecek. Ayrıca yeni mağaza 2 katlı olacak ve bahçesi de bulunacak.

apple-bagdat-caddesi-teknosafari-min

Apple resmi internet sitesinde duyurulan açıklamada ise “İstanbul’un kalbi Bağdat Caddesi’nde çok yakında yeni bir mağaza açıyoruz. Her konuda size yardımcı olacak uzmanlarla buluşacağınız, yeni bilgilerle becerilerinizi geliştireceğiniz, bahçesinde vakit geçirirken ilham alacağınız ve yaratıcılığınızı ortaya çıkaracağınız bu üçüncü mağazamızda sizinle ve büyük küçük, uçuk kaçık tüm fikirlerinizle buluşmak için sabırsızlanıyoruz.” şeklinde ifadeler kullanıldı.

Resmi duyuruya buradan ulaşabilirsiniz.

Mağazanın tam olarak ne zaman açılacağına dair herhangi bir bilgi paylaşılmış değil. Ancak önümüzdeki haftalarda tam açılışın yapılacağı düşünülüyor.

İlginizi Çekebilir:

Apple, iOS 15 Sürümüne Geri Dönüşü Engelledi

Apple Watch Series 7 Türkiye Fiyatı Paylaşıldı 

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz