Battlefield 5 artık güncelleme almayacak

Battlefield 5 severler için üzücü haber geldi. Oyunun geliştiricisi Dice’tan yapılan açıklamaya göre sevilen oyun Battlefield 5 artık güncelleme almayacak. 

Oyun geliştiricisi DICE’ın sevilen oyunu Battlefield 5 güncelleme hakkında önemli bir açıklama yapıldı. Şirketin resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre Battlefield 5 için son güncelleme Haziran’da yayınlanacak. Oyun bu güncelleme sonrasında ise yeni güncelleme almayacak.
Battlefield 5 Bölüm 7, oyunun son içerik güncellemesi olarak yerini alacak. Oyundaki sorunları düzeltmek için daha küçük yamalar şirket tarafından sağlanacak.
Into the Jungle bölümü 29 Nisan’a dek sürecek olan Battlefield 5, bu yaz son bir güncelleme alacak. Battlefield son güncelleme ile bazı yeni içerikler, silahlar ve oyun düzenlemeleri yapılacak.

Battlefield 5 yenilikler 

Battlefield 5 yenilikler 

Güncellemeler ve geliştirmelerle sık sık yenilenen ve iyileştirilen popüler oyun, geniş bir hayran kitlesine sahip. Mayıs sonu veya Haziran ayında yayınlanması planlanan son güncelleme sonrasında oyun ömrünü tamamlamış olacak. Oyunun hayranları elbette ki oyunu oynamaya devam edebilecek ancak oyunda büyük yenilikler artık olmayacak. EA Games, son güncelleme ile oyun içindeki deneyimleri geliştirmek üzerine odaklanacak.

Oyunun yeni yapılacak son güncellemesiyle birlikte yeniliklerin ne olacağı da açıklandı. Tam olarak hangi yeniliklerin olacağı açıklanmasa da yenilikleirn hangi alanda olacağını da öğrenmiş olduk. Şirket tarafından aktarılan bilgilere göre Battlefield 5, son ve önemli büyük güncelleme ile aşağıdaki yeniliklere sahip olacak;

  • Haftalık Ödüller: Yaz güncellemesinin ardından Battlefield Para Birimi veya Şirket Parasını Haftalık Ödüller olarak alırsınız ve kaçırmış olabileceğiniz donanımların kilidini açma şansı verirsiniz.
  • Etkinlikler ve Aktiviteler: Topluluğun sıcak bir ortamda Battlefield V oynayabileceği #FridayNightBattlefield sunucularının yeniden sunulması gibi çeşitli haftalık girişimler de planlıyoruz. Gerileme Perşembe günleri, sizi tüm Battlefield oyunlarımızda bir araya getirmeye çalışacağız.
  • Topluluk Oyunları Güncellemeleri konusundaki çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bunları oyuna getirmeye kararlıyız ve çevrimiçi olmalarını beklediğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz.

Şirket yaptığı açıklamada hileye karşı çalışmaların aralıksız devam ettiğini ve bu çalışmaların devam edeceğini de açıkladı.

İlginizi çekebilir:

5 mobil savaş oyunu videosunu izlemek için tıklayın.

Valorant Rekabetçi Mod Çok Yakında Geliyor

GeForce NOW Oyunları Yeni Seçenekler ile Artık Daha Zengin

Call of Duty: Mobile Turnuvası Duyuruldu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz