Ana Sayfa Haber Beats Studio Buds Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Beats Studio Buds Türkiye Fiyatı Belli Oldu

0
712
beats-studio-buds-fiyati

Beats Studio Buds tam kablosuz kulaklık modeli ülkemizde satışa çıktı ve böylece aktif gürültü engelleme teknolojisine sahip kulaklık modeli Beats Studio Buds ‘ın Türkiye fiyatı da belli oldu.

Kulaklık teknolojileri ile oldukça önemli bir yere sahip olan Beats, yeni gerçek kablosuz kulaklık modellerini Türkiye pazarına sürüyor. Markanın ilk tam kablosuz kulaklık modeli olan Beats Studio Buds ülkemizde de satışa sunuldu.

Beats Studio Buds, diğer gerçek kulaksız modellerinden farklı olarak, sapsız bir tasarıma sahip. Tamamen kulak içinde kalan model, IPX4 sertifikasına sahip. Sertifika ile birlikte kulaklık, terleme ve hafif su temasına dayanıklı bir yapısı var.

Bunların yanında Beats kulaklık, ‘Şeffaf Mod’ özelliğine sahip. Kullanıcılar Şeffaf Modu aktifleştirdiğinde, dış sesleri de belli bir nebze duyabiliyor. Ayrıca dokunmatik yüzeye sahip olan kulaklık, iOS için yerleşik, Android için ek uygulama destekli özelleştirmeleri destekliyor.

beats-studio-buds-fiyati-min

Her ne kadar Apple ve Beats, anlaşmalı olarak yeni ürünlere imza atsa da, Beats Studio Buds, Apple’ın H1 ya da W1 yongalarını kullanmıyor. Bunun sebebi olarak ise Beats kulaklık modelinin AirPods modelleri ile yarışma ihtimali olarak gözüküyor.

Beats kulaklık, tek şarj ile gürültü engelleme açık iken 8 saat, şeffaf mod açıkken 5 saat kullanım süresine sahip. Şarj kutusu ile birlikte bu süre, 24 saate kadar çıkabiliyor.

Beats Studio Buds, Türkiye’de 1499 TL fiyat etiketine sahip. Bu sebeple tam kablosuz kulaklık modeli, Türkiye’de çok tercih edilebilecek seçeneklerden birisi gibi gözükmüyor. İlerleyen dönemlerde fiyat hakkında değişiklik olup olmayacağı konusunda ise herhangi bir açıklama yapılmadı.

İlginizi Çekebilir:

Apple, ‘Beats Studio Buds’ Kulaklığın Amazon Tanıtımında Samsung Galaxy S21 Kullandı!

Honor 32 Saat Kullanım Ömrü Sunan Earbuds 2 SE ‘yi Tanıttı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz