Ana Sayfa Dijital Binance Türkiye 500 Dolar Ödüllü “Kripto 101” Eğitimini Ücretsiz Vereceğini Duyurdu!

Binance Türkiye 500 Dolar Ödüllü “Kripto 101” Eğitimini Ücretsiz Vereceğini Duyurdu!

0
163

Binance Türkiye, 50 kişinin 500 dolar ödül bölüşeceği ücretsiz eğitimini duyurdu. “Kripto 101” isimli bu eğitimde üniversite çağındaki gençlere finansal okuryazarlık eğitimi verilecek. İşte konunun detayları!

Kripto para borsası, yatırımcıların bir numaralı yatırım platformları arasında yer alıyor. Küçük bir kıvılcımla başlayıp kısa sürede büyüyen bu yatırım modeli, her gün birçok insanın birikimini kat kat büyütmelerine yardımcı oluyor.

Elbette bu yöntemle gelir elde edebilmek için, kripto para borsası normlarına ve sisteme hakim olmak gerekiyor. Bunun yanı sıra gündemi ve borsaları takip etmek ve edinilen bilgileri kripto para borsasına entegre etmek büyük önem taşıyor. Bilinçsiz yatırımlar, yatırımcılar için hüsranla sonuçlanabiliyor. Binance Türkiye, “Kripto 101” isimli eğitim kapsamında, gençlere finansal okuryazarlık eğitimi vererek bu durumu ortadan kaldırmayı planlıyor!

Binance Gençlere Finansal Okur Yazarlık Eğitimi Verecek!

Dünyanın en büyük kripto para borsaları arasında yer alan Binance, Türkiye’deki üniversite öğrencileri için çok önemli bir etkinlik gerçekleştirerek tamamen ücretsiz olan “Kripto 101” isimli eğitim kapsamında, gençlere finansal okuryazarlık eğitimi verecek. Bu eğitimde elbette kripto paralar, Web 3.0 ve blockchain ön planda olacak.

Binance Türkiye’nin ilk etkinliği, 7 Ekim 2022’de saat 19:00’da başlayacak. Binance Türkiye yöneticileri ile Türkiye’deki kripto para fenomenlerinin katılacağı ve açıklamalar yapacağı eğitim, Binance Live ve Binance Türkiye’nin YouTube kanalından canlı yayınlanacak. Kayıt yaptıran öğrencilere finansal okuryazarlık sertifikası da verilecek.

500 Dolar Değerinde Hediye Dağıtılacak!

Binance Türkiye’nin Kripto 101 eğitimi, standart eğitimlerden farklı olacak. Eğitim kadar bilgilerin sınanması da ön planda tutulacak. Bu nedenle kripto para borsası, eğitimden hemen sonra bir quiz yapacak ve katılımcıların tamamı bu quize katılabilecek. Sorulan sorulara en fazla doğru cevabı veren 50 kişi ise, Binance tarafından piyasaya sürülen ve 1 dolara endeksli olan 500 dolar değerinde 500 (BUSD) ödülü paylaşacak.

Bu quize girmek isteyen katılımcıların Binance Live kullanmaları gerekecek. Ödül kazanabilmek için de daha önceden Binance hesabı açmış ve kimlik doğrulama işlemlerini de tamamlamış olma şartı aranacak.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz