BluTV'de İzleyebileceğiniz En İyi Dizi ve Filmler
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
4 dakika

16 – 17 – 18 Nisan tarihleri arasında ücretsiz kullanıma açılan BluTV’nin en iyi dizi ve filmlerini sizler için listeledik. İşte; ‘BluTV en iyi dizi ve filmler’. ‘En iyi BluTV dizileri’. ‘En iyi BluTV filmleri’. ‘BluTV’de izleyebileceğiniz en iyi dizi ve filmler’. BluTV içerikler’. ‘BluTV yerli ve yabancı en iyi dizi ve filmler’.

Kampanya dahilinde bir kullanıcı hesabı oluşturarak giriş yapabileceğiniz BluTV’de yerli, yabancı film ve dizi olmak üzere pek çok içeriğe ücretsiz olarak ulaşabileceksiniz. Bu kadar kısıtlı bir sürede tüm yapımları izlemek ise imkânsız. Bu nedenle BluTV en iyi dizi ve filmler listemizle seçeneklerinizi sınırlandırabilirsiniz. İşte; ‘BluTV en iyi dizi ve filmler’. ‘En iyi BluTV dizileri’. ‘En iyi BluTV filmleri’. ‘BluTV’de izleyebileceğiniz en iyi dizi ve filmler’. ‘BluTV içerikler’. ‘BluTV yerli ve yabancı en iyi dizi ve filmler’.

BluTV En İyi Dizi ve Filmler

BluTV'de İzleyebileceğiniz En İyi Dizi ve Filmler

‘BluTV en iyi dizi ve filmler’. ‘En iyi BluTV dizileri’. ‘En iyi BluTV filmleri’. ‘BluTV’de izleyebileceğiniz en iyi dizi ve filmler’. ‘BluTV içerikler’. ‘BluTV yerli ve yabancı en iyi dizi ve filmler’.

En İyi BluTV Dizileri:
ALEF 

En İyi BluTV Dizileri

BluTV en iyi dizi ve filmler listemizde yer alan ‘ALEF’ yönetmenliğini Emin Alper’in yaptığı başrollerini ise Ahmet Mümtaz Taylan, Kenan İmirzalıoğlu’nun paylaştığı polisiye ve suç türünde bir dizidir. Osmanlı ve İslam tarihinin izlerini gördüğümüz dizide, genç ve hızlı dedektif Kemal ve tecrübeli bir polis olan ortağı Settar, İstanbul’da işlenen bir seri cinayetin peşine düşer. Cinayetin izinde buldukları delillerle birlikte yüzyıllar öncesinin bazı sırlarını da ortaya çıkarırlar. İki otağın iş hayatları ne kadar karmaşıksa kişisel hayatlarında da bazı problemlerin yükünü taşımaktadırlar. 

Saygı 

En İyi BluTV Dizileri

Behzat Ç ile birlikte tanıdığımız Ercüment Çözer karakterini bu kez ‘Saygı’ dizisinde izliyoruz. En iyi BluTV dizileri arasında olan Saygı’da Ercüment Çözer, toplumdaki yozlaşmanın çözümünü kendi sağladığı adaletle aramaktadır ve kötülüklerin içinde olan Helen ve Savaş ile tanışır. Ercüment Çözer, bu ikiliye kendini polis olarak tanıtarak onların güvenini kazanmaya çalışır. Amaçları ise, adaletin elinden kaçanların peşine düşmektir. Saygı’nın başrollerinde Nejat İşler, Boran Kuzum ve Miray Daner’i izliyoruz.  

Bartu Ben 

En İyi BluTV Dizileri

Yönetmenliğini son zamanlarda ürettikleriyle adını çok sık duyduğumuz Tolga Karaçelik’in yaptığı ve Bartu Küçükçağlayan’ın başrolünde yer aldığı ’Bartu Ben’, BluTV’ye özel yapımlar arasında bulunuyor. Önceleri yüksek reytingli dizilerde ve sinema filmlerinde oynayan Bartu, artık bu tür dizilerde oynamaktan bıkmıştır. Hızlı hayatı nedeniyle parası kalmadığı dönemde karşısına oyuncu olmak isteyen kuzeni Gizmo ve dayısının çıkmasıyla birlikte olaylar gelişir.

Doğu 

En İyi BluTV Dizileri

BluTV en iyi dizileri arasında olan ‘Doğu’da Doğu Demirkol’u izliyoruz. Ailesi ve çevresindekiler Doğu’yu sabah 9 akşam 6 çalışabileceği bir işe, evliliğe ve çocuk sahibi olduğu bir hayata yönlendirmektedir. Doğu’nun istediği tek şey ise komedyen olmaktır. Bilgisayar Mühendisliği bölümünde okuyan Doğu, bir türlü buradan da mezun olamamaktadır ve ailesi onunla dalga geçmektedir. Dizi, bu sıradan hayatının içinde Doğu’nun hayalini gerçekleştirme çabasını konu alıyor.

The Handmaid’s Tale 

En İyi BluTV Dizileri

The Handmaid’s Tale’ dizisini bu zamana kadar izlemediyseniz BluTv’nin ücretsiz izleme kampanyasından yararlanıp bir an önce başlamalısınız. Şimdilik başka dijital platformlarda göremeyeceğiniz bu diziyi, aynı zamanda internet ortamında da bulamayacaksınız. Damızlık Kızın Romanı adlı kitabından uyarlanan The Handmaid’s Tale, distopik öğeler sunuyor. Totaliter bir toplum hayatını konu alan dizide çevresel felaketler ve düşen doğum oranları nedeniyle doğurgan kadınlara devlet mülkü gibi davranılmaktadır.  

En iyi BluTV Filmleri:
Her Şey Çok Güzel Olacak  

En iyi BluTV Filmleri 

En iyi BluTV filmleri arasında olan ‘Her Şey Çok Güzel Olacak’ Cem Yılmaz ve Mazhar Alanson’un başrollerini paylaştığı dram, komedi türünde bir filmdir. Nuri karıştığı bir kavga sırasında 3 yıldır görmediği kardeşi Altan ile karşılaşır. Onlar için büyük bir sürpriz olan bu durumdan sonra başlarını belaya sokarlar ve birlikte güneye kaçarlar. Fakat burada da bazı absürt olaylar yaşayacaklardır.  

Kız Kardeşler  

En iyi BluTV Filmleri 

Emin Alper’in yönetmenliğini yaptığı ‘Kız Kardeşler’ annelerinin ölümünün arkasından farklı yollara savrulan üç kız kardeşin hikâyesini konu almaktadır. Adları Reyhan, Nurhan ve Havva olan bu üç kardeş küçük yaşta öksüz kalmışlardır. Bu nedenle de farklı ailelere besleme olarak verilirler. Yeni yaşamlarına bir türlü alışamayan ve uyum sağlamakta zorlanan kardeşlerin tüm bu süreçteki hikâyesini izliyoruz. 

Babamın Kanatları  

En iyi BluTV Filmleri 

‘Babamın Kanatları’ inşaat işçisi olarak çalışan İbrahim’in bir hastalığa yakalanmasının ve kendisinden uzakta yaşayan çok sevdiği ailesini düşünmeye başlamasını konu alıyor. Çalıştığı şantiyede şartların her geçen gün zorlaşmasıyla birlikte İbrahim, ailesine ne bırakacağının sorgulamasını yapmaya başlar.  

Mustang  

En iyi BluTV Filmleri 

İçinde yaşadığımız toplum gerçeğini çarpıcı bir hikâye ile gözler önüne seren ‘Mustang’,  BluTV en iyi dizi ve filmler listemizde yer alıyor. Ailesini kaybeden beş kız kardeşin toplum baskısıyla birlikte başına gelenleri ve özgürlükleri için verdikleri mücadeleyi konu alıyor. Film, pek çok kez duyduğumuz, maruz kaldığımız “elalem ne der” sözünün kardeşlerin hayatında ve yaşadıkları çevrede nasıl yer ettiğini ve bunların sonuçlarını tüm çıplaklığıyla izleyiciye sunuyor. 

A Separation 

En iyi BluTV Filmleri 

Listemizi seveceğinizi düşündüğümüz sıcacık bir hikâyeyle bitiriyoruz. Asghar Farhadi’nin yönetmenliğini yaptığı ‘A Separation’ filmini ilk olarak 2011’de izledik fakat o günden bugüne beğenileri toplamaya devam ediyor. Simin, kocası Nader ve kızı Termeh’le birlikte İran’ı terk etmek ister. Fakat Nader, Alzheimer hastası babasını bırakmayı reddetmektedir. Bunun üzerine kocasına boşanma davası açan Simin’in dava talebi de reddedilir. Ardından Simin kızıyla birlikte babasının evinde yaşamaya karar verir. İzleyiciyi aile bağlarına odaklayan A Separation, aynı zamanda iki insanın birbirini anlayabilmenin önemine de vurgu yapıyor. Filmde yer yer göz yaşlarınızı tutamayacağınız sahneler de mevcut.  

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız. 

İlginizi çekebilir: 

BluTV, 2021 Yılının Birinci Çeyreğinde de En Yüksek Pazar Payına Sahip Platform Oldu

En İyi Teknoloji Belgeselleri – Bilim ve Teknoloji Belgeselleri

Amazon Prime Abone Sayısı Açıklandı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz