Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Bose, yeni kablosuz kulaklığını duyurdu. Şirketin sporcular için özel olarak ürettiği ve kancalı bir yapıya sahip olan yeni kablosuz kulaklık Sport Open ismiyle satışa çıkacak. 

ABD merkezli ses ekipman üreticisi Bose, Sport Open ismini verdiği yeni kablosuz kulaklıklarını duyurdu. Ocak ayında piyasaya sürülecek olan Sport Open kulaklık, spor yapan tüketiciler için özel olarak tasarlandı. Bose’un yeni kablosuz kulaklığı kulakiçi kulaklıklarda yaşanan düşme problemini ortadan kaldıracak bir tasarımla geliyor. 

Bose’un şu an için ön siparişe açtığı yeni sporcu kablosuz kulaklığı Sport Open, IP4X sertifikasına sahip. Bu bağlamda suya karşı dayanıklı olan kulaklık rakiplerine nazaran biraz daha kaba görünsede, 14 gramlık ağırlığıyla yokmuş hissi yaratıyor. Hafifliği ve suya karşı dayanıklılığı bulunan ve bu noktada spor yapan tüketicilerin ilgisini çekebilecek olan Sport Open’ın aktif gürültü engelleme özelliği ise bulunmuyor. Ancak Bose tarafından yapılan açıklamalara göre, şirketin yeni kablosuz kulaklığı performans açısından tüm beklentileri karşılayabilir.

Bose Sport Open, özel bir mikrofon sistemiyle geliyor

ABD merkezli ses ekipman üreticisi Bose’un yeni kablosuz kulaklıkları özel bir mikrofon sistemiyle birlikte geliyor. Bose Sport Open sahip olduğu bu özel mikrofon sistemi sayesinde aramalarda sesin rüzgardan etkilenmesinin önüne geçebiliyor. Sporculara yönelik geliştirilen bu yeni kablosuz kulaklıklar ayrıca şirketin aktardığına göre, 8 saatlik kesintisiz kullanım imkanı sunabiliyor.

Bose’un yeni ürünü kutulu kablosuz kulaklıklardan biraz daha farklı. Bu bağlamda ürünün şarjı bittiğinde kullanıcılar bir powerbank ya da bir priz kullanmak zorunda. Şirket Bose Sport Open’ın 2 saatte tam şarj olabildiğini ve 30 dakikalık şarj ile de 3 saate kadar kullanım imkanı sunduğunu aktarıyor.

Sport Open kablosuz kulaklık modeli, Bluetooth 5.1 bağlantı desteğine sahip. Sol kulaklıkla kullanıcılar sesli asistana bağlanabiliyorken; sağ kulaklıkla ise parça değiştirme ve çağrıların cevaplanmasına imkan tanıyor. Bose, Sport Open’ı şu an için ön siparişe açmış durumda. Sadece siyah rengiyle satışa çıkması planlanan kulaklığın ocak ayı içinde çeşitli bölgelerde satışa sunulması bekleniyor. Bose, yeni sporcu kulaklığını için 200 dolardan (yaklaşık 1.500 TL + vergiler) satışa sunacak.

İlginizi Çekebilir:

Apple, ‘AirPods Pro 2’ Kulaklıkları İki Ayrı Boyutta Piyasaya Sürebilir! 

Samsung, ‘Galaxy Buds Pro’ Kulaklık Modelini Resmi Türkiye Sayfasına Ekledi! 

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz