Konami Üç Yeni Dijital Yu-Gi-Oh Oyunu Duyurdu

Japonya merkezli video oyun ve eğlence şirketi Konami üç yeni dijital Yu-Gi-Oh oyunu duyurdu. Yu-Gi-Oh Digital Next canlı yayınında Master Duel ve Cross Duel adlı oyunları görücüye çıkaran şirket, Rush Duel adlı bir başka oyunu da Amerika ve Avrupa’da Nintendo Switch platformunda piyasaya sürmeyi planladıklarını açıkladı. 

Konami, Master Duel, Cross Duel ve Rush Duel adlı üç yeni dijital Yu-Gi-Oh oyununu duyurdu. Master Duel ve Cross Duel adlı oyunları görücüye çıkaran şirket, 2022 sonbaharda Rush Duel adlı oyunun Nintendo Switch üzerinden piyasadaki yerini alacağını açıkladı.

Master Duel, PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, Nintendo Switch, Steam, iOS ve Android’de piyasaya sürülürken 4K grafik özelliğine sahip olacak. Cross Duel’in ise dünya çapında iOS ve Android kullanıcıları için yayınlanması planlanıyor. Konami’nin duyurduğu ve şu an Japonya’da yayınlanmakta olan bir diğer oyun olan Rush Duel’in ise 2022 sonbaharında piyasadaki yerini alması planlanıyor.

Bununla birlikte Konami mobil ve PC oyunu Duel Links’in dünya çapında 140 milyon indirmeye ulaştığını açıkladı. Şirket, dünyanın dört bir yanından oyun tutkunlarının 65 milyardan fazla kart topladığını ve 6 milyar düelloda karşı karşıya geldiklerini duyurdu.

İlginizi Çekebilir:

LG Full HD IPS Ekranlı Monitörler Gerçek Renk ve Geniş Açısı ile Dikkat Çekiyor

Epic Games Bu Hafta İki Oyunu Ücretsiz Sunacak

Sahte WhatsApp, içinde hiçbir şey olmayan uygulama ve işsizler için en saçma uygulamalar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz