Samsung Galaxy Buds Pro Türkiye
Okuma Süresi
1 dakika

Samsung, ‘Galaxy Buds Pro’ kablosuz kulaklık modelini resmi Türkiye internet sitesine ekledi. ‘Destek’ sayfasına eklenen ürünün, 14 Ocak’ta yapılacak tanıtım etkinliğinde ‘Galaxy S21’ akıllı telefon ailesiyle birlikte tanıtılacağı tahmin edildi.  

Kısa bir süre önce birkaç özelliği ve fiyatı sızdırılan Samsung Galaxy Buds Pro’ kablosuz kulaklık modeli, şirketin resmi Türkiye internet sitesine eklendi. Böylece, uzun bir süredir hakkında birçok sızıntı yapılan cihazın varlığı da resmen doğrulanmış oldu. Diğer yandan; ‘Destek’ sayfasına eklenen kulaklığın tasarımı ve özellikleri, hala resmi olarak açıklanmadı. Güney Koreli teknoloji devi, Türkiye’deki resmi internet sitesinde kulaklık için ayrılan sayfada da bu detayları paylaşmadı. Normal şartlarda ‘Destek’ sayfasında, eklenen tüm ürünlerin görseline de yer veriliyordu.  

Samsung Galaxy Buds Pro Türkiye

Öte yandan; Samsung’un, 14 Ocak tarihinde online olarak gerçekleştireceği bir tanıtım etkinliğinde ‘Galaxy S21’ akıllı telefon ailesini görücüye çıkaracağı da biliniyor. Şirketin, aynı etkinlikte ‘Galaxy Buds Pro’ kablosuz kulaklık modelini de tanıtması bekleniyor. Cihazın, Apple’ın ‘AirPods Pro’ kablosuz kulaklıklarıyla rekabet edecek özelliklere sahip olacağı tahmin ediliyor. Bununla birlikte ürünün, 199 dolarlık bir fiyat etiketiyle satışa sunulacağı belirtiliyor.  

Samsung Galaxy Buds Pro, ‘Aktif Gürültü Önleme (ANC)’ özelliğine sahip olacak 

Samsung Galaxy Buds Pro Türkiye

Aktarılan iddialara göre; Samsung Galaxy Buds Pro, ‘Galaxy Buds+’ta bulunmayan ‘Aktif Gürültü Önleme (ANC)’ özelliğine sahip olacak. ‘Yakın Alan İletişimi (NFC)’ teknolojisini desteklemesi beklenen ürün, şirketin yeni ‘SmartThings Find’ isimli konum takip cihazı ile de uyumlu bir biçimde çalışacak. ‘USB Type-C’ bağlantı noktası üzerinden güç kaynağına bağlanacak olan kulaklık, hızlı şarj ve kablosuz şarj teknolojilerini de destekleyecek.  

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Samsung Galaxy Buds Pro’nun Fiyatı Belli Oldu

Apple, ‘AirPods Pro 2’ Kulaklıkları İki Ayrı Boyutta Piyasaya Sürebilir! 

Samsung, Akıllı Telefon Satışlarında 2020 Yılını Son 9 Yılın En Düşük Rakamlarıyla Kapattı! 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz