NVIDIA, Call of Duty: Black Ops Cold War oyununun PC platformunda Ray Tracing efektlerini ve DLSS teknolojisini destekleyeceğini duyurdu. Activision, bunların yanında bir de PC platformuna özel bir fragman videosu da yayınladı.

NVIDIA’ya göre, Call of Duty : Black Ops Cold War oyunun PC geliştiricileri, RTX teknolojisi ile oyuncuları oyun ortamlarına daha fazla çekebilmek için ellerinden gelen her şeyi yapıyor. İddialar gün yüzüne çıkmış olsa da NVIDIA, henüz bu durum hakkında ek bir ayrıntı paylaşmadı. Bu nedenle Raven, Treyarch ve Beenox’un hangi grafik özelliklerinde, Ray Tracing özelliğinden yararlanacağını bilemiyoruz.

Call of Duty: Black Ops Cold War ‘a aynı zamanda DLSS teknolojisi dediğimiz FPS kaybetmeden grafiklerin daha net görünmesini sağlayan yapay zeka desteğiyle birlikte görüntü oluşturma desteğini de beraberinde getireceği belirtiliyor.

Call of Duty: Black Ops Cold War Oyununun Hikayesi

Call of Duty: Black Ops Cold War, oyuncuları Soğuk Savaş yılları olan 1980’lerin başlarındaki jeopolitik savaşın derinliklerine götürüyor. Bu oyunun, ilk Call of Duty: Black Ops oyununun doğrudan devamı niteliğine sahip olacağı bilgisi, geliştirici ekip tarafından belirtiliyor. Tek oyunculu görevlerinde, oyuncular küresel bir komplonun karanlık merkezine inecekler. Oyuncular, Black Ops oyununun Woods, Mason ve Hudson gibi ikonik karakterlerinden bazılarıyla yeniden bir araya gelecekler. Oyunda ayrıca yeni bir oyuncu kadrosunun bulunacağı da paylaşılan bilgiler arasında yer alıyor.

Call of Duty: Black Ops Cold War Türkiye Fiyatı

Activision, oyunun duyurusunu yaptıktan bir süre sonra Call of Duty: Black Ops Cold War‘ı oyunculara ön sipariş ile sundu. Ülkemiz koşullarında PlayStation 4 ve Xbox One sahipleri, standart sürüme sahip olmak isterlerse, 499 TL ödeme yapacaklar. Oyunun Cross-Gen paketi 569 TL, Seçkin sürümü ise 699 TL olarak belirlendi.

Oyunun Cross-Gen paketi hakkında biraz bilgi vermek gerekirse şöyle diyebiliriz. Oyunun standart sürümünü alanlar yalnızca PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında oynayabilecekken Cross-Gen sürümüne sahip olanlar Hem PlayStation 4 ve Xbox One’da hem de PlayStation 5 ve Xbox Series X platformlarında oynayabilecekler.

Call of Duty: Black Ops Cold War Çıkış Tarihi

2010 COD Black OPs

Call of Duty: Black Ops Cold War 13 Kasım 2020 tarihinde PlayStation 5, Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X ve PC platformları için oyun-severlerin beğenisine sunulacak. Activision, oyunun çok oyunculu modunu da 9 Eylül tarihinde açıklığa kavuşturacak.

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

NVIDIA, Fortnite İçin ‘Ray Tracing’ ve ‘DLSS’ Desteğini Duyurdu!

Tom Clancy’s The Division, 8 Eylül’e Kadar Uplay’de Ücretsiz Olacak

‘Hitman’ ve ‘Shadowrun Collection’, Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz