Okuma Süresi
2 dakika

Oyunseverlerin merakla beklediği Call of Duty: Black Ops Cold War ve Warzone ‘un yeni tanıtım videosu yayınlandı. 16 Aralık’ta yayınlanacak olan oyunun yeni sezonunda neler yer alacak tanıtım videosunda görülebiliyor. 

Geliştiricisi Treyarch tarafından yeni bir videosu yayınlanan Call of Duty: Black Ops Cold War ve Warzone’da yeni sezonda oyunseverleri nelerin beklediği ortaya çıkıyor. Yeni yayınlanan tanıtım videosu göz önüne alındığında Call of Duty: Black Ops Cold War’a yeni bir karakterin eklendiğini görürken Call of Duty: Black Ops Cold Warzone’da ise oyuncuları yeni bir harita bekliyor. İlk olarak 10 Aralık’ta yayınlanacağı söylenilen Call of Duty: Black Ops Cold War ve Warzone için yapılan ertelenme haberinden sonra gözler 16 Aralık’a çevrildi. 16 Aralık tarihi, Call of Duty: Black Ops Cold War’ın ilk, Call of Duty: Warzone’un ise yeni bir sezonunun başlayacağı tarih olduğu için oldukça önem taşıyor. Yayınlanmasına kısa bir süre kala, oyunun geliştiricisi Treyarch’ın paylaştığı tanıtım videosu oyunseverleri nelerin beklediğini gözler önüne serdi. 

Call of Duty: Black Ops Cold War ve Warzone tanıtım videosu:

Call of Duty: Black Ops Cold War ve Warzone için ortak bir video hazırlandı. Tanıtım videosunda ilk dikkatleri çeken şey,  Call of Duty: Black Ops Cold War’a “Stitch” isimli yeni bir karakterin geleceği bilgisi oluyor. Stitch adıyla oyunseverlerin karşısına çıkacak olan yeni karakter, oyunun ana karakterlerinden olan Adler’in rakibi ve düşmanı niteliğinde. Nova-6 isimli 2. Dünya Savaşı’nda kullanılan bir kimyasal silahın üretimini gerçekleştiren yeni karakter Stitch oyunun orijinal versiyonunda ise “Rebirth” adıyla bir adada oyunseverlerin karşısına çıkmıştı. Stitch ve Rebirth adası Call of Duty: Black Ops Cold War’la geri dönecek. 

Call of Duty: Warzone “Rebirth” haritayla gelebilir

Call of Duty: Black Ops Cold War ve Warzone için yayınlanan videoda,  Call of Duty: Warzone’un Rebirth Adası ile geleceği ihtimallerini yükseltiyor. Geliştirici ekibin söz konusu adayı oldukça özenerek ve detaylı bir şekilde yansıtması haritanın Rebirth olabileceğini ortaya koyuyor. Bununla birlikte Call of Duty: Black Ops Cold War’ın ilk sezonuyla birlikte yeni bir sezona başlayacak Call of Duty: Warzone’un yıllar önce piyasaya sürülen Call of Duty: Black Ops’tan izler taşıyacağı da tanıtım videosunda görülüyor. 

Rebirth Adası’nın oyuna nasıl entegre edileceği şu an için bilinmezler arasında yer alıyor. Çünkü Call of Duty: Warzone’un Verdansk adlı haritası, Rebirth’ten çok daha büyük. Bu sebepten ötürü geliştirici ekibin Call of Duty: Warzone için daha farklı planları olabileceği anlamına geliyor. Ancak şirket, merakla beklenen Call of Duty: Black Ops Cold War’ın ilk sezonunu, orijinal versiyondan alınan bölümlerle kutlamayı planlıyor da olabilir. Tüm bu soruların cevapları için 16 Aralık gününü beklemek gerekebilir. Gelişmelerden sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:

‘Cyberpunk 2077’ Oyununun Ön Yükleme Tarihleri Belli Oldu! 

Apple 2020’de En Çok İndirilen Uygulama ve Oyunları Açıkladı

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz