Cyberpunk 2077 Ön Yükleme Tarihleri

Bir süredir çıkışı sürekli ertelenen ve 10 Aralık’ta kesin olarak çıkış yapacağı ifade edilen ‘Cyberpunk 2077’ oyununun ön yükleme tarihleri belli oldu. ‘PlayStation 4’ ve ‘PlayStation 5’ platformlarında 8 Aralık tarihinde ön yüklemeye açılacak olan oyunun; ‘GoG (Good Old Games)’, Steam ve Epic Games Store oyuncuları tarafından da 7 Aralık tarihinde yüklenmeye başlanabileceği belirtildi.  

Oyun tutkunları tarafından merakla beklenen ‘Cyberpunk 2077’, üst üste gelen erteleme haberleriyle birçok oyuncuyu hayal kırıklığına uğratmıştı. Oyun geliştiricileri, kısa bir süre önce oyunun kesin olarak 10 Aralık tarihinde çıkış yapacağını açıklamıştı. Bunun üzerine, oyunculara oyunu ilk deneyimleyen kişilerden biri olma fırsatı vereceği için oyunun ön yükleme tarihleri de en çok merak edilen konulardan biri haline gelmişti. Bununla birlikte, oyunun ambargosunun da 9 Aralık tarihinde saat 14.00’da kalkacağı belirtilmişti. Oyunu önceden satın alan içerik üreticisi ve yayıncıların, bu tarihten itibaren ‘Cyberpunk 2077’nin içeriği ile ilgili yayın ve paylaşım yapabileceği dile getirilmişti.  

Diğer yandan oyunun ön yükleme süreci; ‘Xbox Series X’, ‘Xbox Series S’ ve ‘Xbox One’ konsollarında da kısa bir süre önce başlamıştı. Yaşanan gelişmeler sonrası, Cyberpunk 2077’ oyununun diğer platformlar için belirlenen ön yükleme tarihleri de açıklandı. ‘PlayStation 4’ ve ‘PlayStation 5’ konsollarında 8 Aralık tarihinde ön yüklemeye açılacak olan oyunun, ‘GoG (Good Old Games)’ üzerinden alan oyuncular için ise 7 Aralık saat 14.00’da ön yüklemeye açılacağı ifade edildi. Oyunu, ‘Epic Games Store’ ve ‘Steam’ üzerinden alan kullanıcıların ise 7 Aralık tarihinde saat 19.00’dan itibaren ön yükleme yapabileceği belirtildi. 

‘Cyberpunk 2077’, 10 Aralık’ta çıkış yapacak ve Türkiye saati ile 03.00’da yayınlanacak

Cyberpunk 2077 Çıkış

Aktarılan detaylara göre; 2020 yılının Nisan ayından beri toplamda üç kez ertelenen Cyberpunk 2077’, 10 Aralık tarihinde çıkış yapacak ve Türkiye saati ile 03.00’da yayınlanacak. ‘CD Projekt Red’ tarafından geliştirilen rol yapma oyunu, altı farklı bölgeye sahip distopik açık dünya olan ‘Night City’de geçecek. ‘Cyberpunk’ serisinden uyarlanan oyunda oyuncular, birinci şahıs bakış açısıyla oynayacak ve bilgisayar korsanı, mekanik beceri, menzilli silah kullanımı ve yakın dövüş gibi seçeneklere sahip paralı asker ‘V’ karakterini canlandıracak. Bununla birlikte; oyunu, hem birilerini öldürerek hem de kimseyi öldürmeden bitirmek mümkün olacak. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Cyberpunk 2077’nin Xbox Series X’ten Oynanış Videosu Yayınlandı

‘Cyberpunk 2077’ Oyununun Yeni Tanıtım Fragmanı Yayınlandı! 

Cyberpunk 2077 ‘nin Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz