call-of-duty-seckinler-takimi-teknosafari-min
Okuma Süresi
1 dakika

Call of Duty: Mobile, 7. sezonda ‘seçkinler takımı’ ile birlikte geliyor. CoD: Mobile 7. sezon, 26 Ağustos’ta başlıyor.

Call of Duty: Mobile 7. sezonu, 26 Ağustos Perşembe günü başlıyor. Her yeni sezonda olduğu gibi 7. sezon da birçok yenilik ile birlikte geliyor. Yeni sezon, oyuna 2 yeni harita, 1 yeni silah ve yeni Operatör Becerisi getiriyor.

Call of Duty: Mobile 7. sezon, Reggae şarkıların yıldızı Ozuna ile birlikte geliyor. Ozuna, yeni sezona özel “A La Buena, El Mejor” isimli yepyeni bir şarkı yayınladı.

26 Ağustos Perşembe günü itibari ile tüm iOS ve Android kullanıcılar, Ozuna’nın simgeleşmiş ayı temalı karakter görünümüne, Ozuna’dan ilham alınan profil kartlarına, birçok avatar ve daha fazlasına erişebilecek.

Bunların yanında Call of Duty: Mobile ile oyuncular, Seçkinler Takımı içerisinde yer alabilmek için mücadele edebilecek. 50 seviyelik yeni savaş bileti, dolu dolu bir CoD: Mobile sezonu vadediyor.

Call of Duty: Mobile 7. Sezon Güncelleme Notları

İki Yeni Harita

call-of-duty-mobile-yeni-sezon2-teknosafari-min

Hurdalık 2019: Klasik Modern Warfare 2 haritası olan Hurdalık, ilk olarak 2020’nin başlarında CoD: Mobile’da görülmüştü. Bir süredir oyunda yer almayan harita, güncellenerek oyuna geri dönüşünü yapıyor.

Manastır: İlk olarak Call of Duty Online’da görülen harita, labirente benzer bir yapıya sahip. Manastır haritasında operatörler, birbirini bulmak için dip dibe binalar arasında mücadele edecek.

Yeni Tematik Etkinlik

call-of-duty-mobile-yeni-sezon-teknosafari-min

Siber Saldırı: Tüm oyuncular için 3 Eylül tarihinde başlayacak bu etkinlik, birçok ödül dağıtacak. Zero-Gizli Operasyon, SKS-Teknik, silah şablonları ve destansı tılsım verecek olan etkinlik, 6 saatte bir çok oyunculu ve Battle Royale modunda çıkacak.

İlginizi Çekebilir:

Oynanması Gereken En İyi Strateji Oyunları

Call of Duty: Vanguard Alfa ve Beta Tarihleri Duyuruldu

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz