Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Daha önce ertelendiği belirtilen ancak çıkış tarihi hakkında resmi bir açıklama yapılmayan, Call of Duty Mobile “Fetih” 9. Sezon oyunseverlere sunuldu. Her sezon farklı bir tema ve giderek çeşitlenen yeni içeriklerle oyuncuları memnun etmeye çalışan sevilen oyunun yeni sezonu “Fetih” temasıyla sunuldu.

Yeni savaş biletiyle birlikte gelen sezon, ‘‘Fetih’’ temasıyla birlikte birçok yeni içerik ve güncellemeyi de beraberinde getirdi. Call of Duty Mobile 9. Sezon ile birlikte oyuncuların çok sevdiği yakın çarpışma haritası ‘‘Shipment 1944’’, 4 yeni Battle Royale bölgesi ve daha birçok yeni içerik iOS ve Android platformları üzerinden indirilebilir.

Yeni sezonda oyuncuların Call of Duty: Black Ops serisinden tanıdığı Viktor Reznov da oynanabilir karakterler arasına katılıyor. Oyuncular sezonluk etkinlikler ve yeni birçok içerikle birlikte zamanda geriye yolculuk yaparak eski savaş dönemlerini tecrübe edebilecekler.

Ayrıca yeni sezon haricinde oyuna ‘‘Silah Ustası’’ isimi bir güncelleme de geldi. Modern Warfare oyunundan tanıdık olan bu güncelleme sayesinde oyuncular, birçok silahı 50’den fazla eklenti, 60’dan fazla kamuflaj ve daha birçok içerikle birlikte istedikleri şekilde modifiye edebilecekler.

iOS ve Android platformlarında indirilebilir olan yeni sezonla gelen içerik ve güncellemeler şu şekilde;

  • Yeni çok oyunculu haritası – Shipment 1944
  • 4 Yeni Battle Royale Alanı – Dormitory, Radar Base, Outpost, and Campground
  • Sezon 9: Fetih Savaş Bileti – Yeni karakterler, silahlar ve eklentiler
  • Yeni 10vs10 Oyun Modu
  • Marquee Etkinliği – Sanal haritalarda şehirleri fethetme
  • Yeni Sezonluk Etkinlikler
  • Oyun içi dükkândan ulaşılabilen yeni içerikler
  • Çeşitli arayüz güncellemeleri, silah dengelemeleri ve oynanış optimizasyonları

Call of Duty Mobile 9. Sezon : Fetih

Fetih olarak adlandırılan Call of Duty Mobile 9. sezon, 2. Dünya Savaşı temasını konseptini konu ediniyor. Oyunda, oyunseverleri 1944 Sevkiyat Multiplayer haritası bekliyor. 

Call of Duty Mobile ayrıca, yeni sezon için en çok beklenen özelliklerden birisi olan Gunsmith dahil olmak üzere birçok içeriği daha beraberinde açıkladı. Söz konusu özellik Call of Duty Mobile’ın yeni sezonu ile oyunculara sunuldu. Bunların dışında, Call of Duty Mobile Battle Royale moduna özel birçok değişiklik getireceğini açıklamıştı. Bu modda ilk olarak, ‘İzole’ Battle Royale haritasında dört tane daha yeni konum bulunacak. Ayrıca; ‘airdrop’ lar da heyecan verici olan, oyuncuların özelleştirilmiş ekipmanlarını içerek.

İlginizi Çekebilir:

‘Call of Duty: Warzone’ 14 Ağustos Güncellemesi ve Hata Çözümleri

Call of Duty Mobile ‘Zombi Modu’ Ekim Ayında Geri Mi Dönüyor?

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz