Okuma Süresi
1 dakika

Call of Duty: Warzone açılamayan sığınakları sonunda açılıyor. Oyunseverleri sığınak içinde bolca silahlar ve eklentiler bekliyor. Ayrıca sığınaklarda hala keşfedilmeyi bekleyen başka şeyler de olacak.

Bir önceki güncellemede ortaya çıkan ve işe yaramayan anahtar kartı bugün itibariyle nihayet işe yarar hale geldi. Anahtara sahip kişiler, sığınağın kapısını açabiliyor ve çok sayıda yüksek ekipman bulabiliyor. Şimdilik edinilen bilgilere göre sığınak içinde başka hiçbir şey yok fakat aşağıda yer alan videoda sığınıklarda daha fazla şey olduğunu gösteren başka kilitli kapılar var. Bu kapılar tamamen dekor olabilir veya sonraki zamanlarda açılabilir.

Warzone Sığınakları Savaşın Merkezi Olabilir

Sığınaklar daha yeni açıldığından dolayı şuan için yağmalanması fazla şiddetli görünmüyor. Fakat daha fazla oyuncu bu anahtar kartlarını, sığınaklar için kullanabileceklerini fark ettikçe bu sığınaklarda büyük ve şiddetli savaşlar çıkması muhtemel olarak görülüyor. Tüm bu yüksek seviye silahlar ve eklentiler çok cazip duruyor, ancak onlara ulaşmaya çalışmak oyunu kaybetmenize neden olabilir.

Infinity Ward 18 Mayıs’ta yayınladığı güncelleme notlarında bu konuya değinmeyerek  pek çok oyuncuya sürpriz yapmaya karar vermiş. Ancak aslında bunu tuhaf bir mesaj olarak güncelleme notlarının altında bildirmiş: “Number station <redacted> is Protocol Yellow. Activate <redacted> system. <redacted> is inbound. Awaiting correct authorization.”

18 Mayıs Call of Duty: Warzone güncelleme notlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Infinity Ward bu ayın başlarında Verdansk için “gözlemek için daha fazla şey” olduğunu söylemişti ve oyuncuların bunları önümüzdeki Sezon 4 için haritadaki gizemleri çözmeye başlayacağını söyledi. Fakat bu gizemleri çözmek biraz zor olacağa benziyor.

İlginizi Çekebilir:

Call of Duty Warzone oyuncu sayısı 15 Milyona ulaştı

PlayStation Store’un 5 Oyun için Büyük İndirimi!

PlayStation (PS) Now Abone Sayısı 2.2 Milyona Ulaştı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz