Sony, PlayStation Store’da kaliteli ve popüler oyunları içeren büyük oyun indirimi başlattı. Koronavirüs salgını nedeniyle insanların vakitlerini evde geçirdiği bu dönemde, Sony 14 Mayıs’a kadar geçerli olan indirimi başlattı.

PlayStation Store‘da oyunların birçoğunun 20 doların altında olduğu harika indirimler var. Ucuz oyunların ötesinde hafta sonuna kadar büyük indirimlere sahip Doom Eternal, Far Cry 5 gibi daha yeni oyunlar da var.

Çok fazla oyun, çok az zaman. PlayStation için 14 Mayıs’a kadar bizim seçtiğimiz kaliteli ve çok oynanan oyunlar.

Doom Eternal (45 $)

Halen evde kalıp sosyal mesafe kurallarına uyuyorsanız, Doom Eternal gibi bir oyun bu zamanları çabuk geçirmemize yardımcı olabilir. 2016 Doom’un yeniden başlatılmasının bir devamı olan Eternal, sizlere iblisler içeren bir deneyim sunuyor. Oyunda bir hedefiniz var, Yok et! Bazı şeyler ürettiğiniz bölümlerde var ama çoğunlukla yok edeceksiniz. 14 Mayıs’a kadar oyun %25 indirimli.

Tomb Raider: Definitive Edition (4 $)

Genç arkadaşlarımızın en çok oynadığı oyunlardan biri olan Tomb Raider serisinin yeniden başlatılmasıyla Lara Croft‘u modern çağa getirdi. Yeni bir oyun sayılmaz, yaklaşık 6 yaşında olan bu oyun oynamaya değer. 14 Mayıs’a kadar 4,49 dolardan alabilirsiniz.

Assassin’s Creed Origins (15 $)

Assassin’s Creed birçok serisi olan bu güzel oyun yakında AC ile Vikinglerin yoluna gidecek serisini 2020 için duyurdu. Ancak şuan Mısır’a dalmak için 2017 yapımı Assassin’s Creed Origins sadece 15 dolardan satılıyor. Görsel olarak muhteşem bir oyun.

Far Cry 5 (15 $)

2018 yılı yapımı video oyunu kurgusal bir Montana bölgesinden geçiyor ve modern siyasetten ilham alıyor. Far Cry 5 keşfetmek, muhteşem görevler yapmak ve en zevklisi de havaya uçurmak için büyük bir sanal alan içeriyor. Normal satış fiyatı 60 dolar olan oyunu 14 Mayıs’a kadar 15 dolardan alabilirsiniz.

Hitman 2 (18 $)

Sadece gölgelere zarar vererek rahatlamak isterseniz Hitman 2, bir PlayStation 2 dönem serisi olan 2016 Hitman‘ın devamı niteliğindedir. Oyunda size hedefler verilir ve yaratıcılığınız ile onları sinsice ortaya çıkarırsınız. Klasik bir oyun ama halen heyecan verici. 14 Mayıs’a kadar 18 dolar.

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

İlginizi Çekebilir:

Intel Dünya’nın En Hızlı Masaüstü Oyun İşlemcisini Tanıttı

En Heyecanlı Mobil Oyun Önerileri 2020 Liste

Riot Games, Online Yayın Platformu Nimo TV ile Anlaşma Yaptı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz