Hızlı ve Öfkeli 9’un çekimleri devam ederken kadroya eklenen yeni isimler de gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Edinilen bilgilere göre ünlü rapçi Cardi B de Hızlı ve Öfkeli 9 kadrosuna katıldı.

 

2001 yılından bu yana büyük ilgi toplayan Hızlı ve Öfkeli serisinin dokuzuncu filmi için çalışmalar hızla devam ediyor. İnsanların beğenisini kazanan seri kalabalık bir ekiple yolculuğuna devam ederken kadroya yeni dahil olan isimler de netleşmeye başladı. Van Diesel, dün kendi Instagram hesabından paylaştığı videoyla ekibin kadrosuna Cardi B’nin katıldığını açıklamış oldu.

Van Diesel’in paylaştığı videoda uzun süren çekimler sebebiyle ‘yorgunum, ama bekleyemem. Önden gitmeyeceğim, bence bu en iyi olacak’ şeklinde bir yorumda bulundu. Paylaşılan Instagram videosunda Cardi B ile Van Diesel yan yana görünüyor. Diesel paylaştığı videoda İngiltere’deki çekimlerin de son günü olduğunu açıkladı. Hızlı ve Öfkeli 9’un çekimleri 86 gündür devam ediyor.

Ünlü rapçi Cardi B’nin ilk film deneyimi Hızlı ve Öfkeli 9 değil. Cardi B daha önce de Jennifer Lopez’in başrolünde olduğu Hustlers’da rol almıştı. Ünlü rapçi Cardi B Hustlers’daki rolüyle izleyenleri ikiye bölmüştü. Hem beğeni hem de bolca eleştirinin hedef noktası olan rapçinin performansı ise şimdiden merak konusu oldu.

Van Diesel’in başrolünü üstlendiği Hızlı ve Öfkeli 9, 22 Mayıs 2020’de seyirci karşısına çıkacak. Kadroya dahil olan Cardi B’nin rolü ise henüz belli değil.