casper-kisisellestirilebilir-bilgisayar-konfigurasyon-teknosafari
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Bilgisayar kullanımında ihtiyaçlar, ihtiyaçlara göre de donanımlar sürekli değişiyor. Kullanıcıların, ihtiyaçlarına göre bilgisayarlar oluşturması için profesyonel özelleştirme fırsatı sunan Casper, toplama bilgisayarda parça uyumsuzluğunu ortadan kaldırıyor.

Bilgisayarlar, artık yaşamın bir parçası oldu. Hayatın neredeyse her alanında kullanılan bilgisayarlar, ihtiyaca göre değişiklik gösteriyor. Tabii ki bu değişiklikler, kullanıcı için birçok seçenek ortaya çıkarıyor. Ancak bu seçenekler, teknik anlamda yeterli bilgiye sahip olmayan kullanıcılar için bir problem oluşturuyor.

Kullanıcıların ihtiyaçlarına en uygun performansı sağlamak için çözümler üreten Casper, bilgisayarların, her bileşeninin elektriksiz üretim ortamında test edilip, sistem ayarlarının uygulanıp, tüm güncellemeleriyle birlikte güvenli bir şekilde yüzlerce seçenek arasından oluşturulabildiği konfigürasyon özelliği ile kullanıcıların hayallerindeki cihazlarının fabrika ortamında üretilmesini sağlıyor.

Casper, kullanıcıların satın aldığı toplama bilgisayarlarda karşılaşılabilecek tüm problemleri ortadan kaldırıyor. Şirket, kullanıcıların ihtiyaç duyduğu bilgisayarları, tüm uyumluluk şartları ile henüz fabrika sürecinde üretiyor. Tamamen kullanıcı için üretilmiş bilgisayar konfigürasyonları, Casper resmi sitesi üzerinden ulaşılabilir durumda.

casper-bilgisayar-teknosafari

Casper hakkında

Türkiye’nin teknoloji alanında temsilcilerinden Casper, 1991 yılında ilk defa faaliyetlerine başladı. 34.500 metrekare kapalı alan üzerine kurulu, Avrupa ve Orta Doğu’nun en büyük bilgisayar üretim tesislerinden birine sahip olan Casper, tüm ürünlerin tasarım ve ARGE süreçlerini kendi mühendisleri ile yürütüyor ve yıllık 1 milyon üretim yapabilme kapasitesine sahip.

Global çapta kalite ve teknolojiye sahip ürünlerini, geniş hizmet ağı ve yerel üretim avantajlarıyla birleştiren Casper; VIA, Nirvana ve Excalibur markalarıyla telefondan tablete, dizüstü bilgisayardan mini PC’lere kadar uzanan geniş ürün gamı ile Türkiye’nin dijital dönüşümüne öncülük ediyor.

İlginizi Çekebilir:

AMD Ekran Kartı ve İşlemci Alanlara, Xbox Game Pass Hediye Edilecek

Tamamı Videolu İlk İlan Platformu: Widio

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz