Honor Choice CLEA Kablosuz Süpürge
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

Honor, evlerde akıllı ve güçlü temizlik sağlama hedefiyle geliştirdiği ‘Honor Choice CLEA’ kablosuz elektrikli süpürge modelini tanıttı. Süpürgenin; üst düzey emiş gücü ve antibakteriyel yapısı yanında, akıllı özellikler de bulundurduğu ifade edildi.  

Huawei çatısı altında faaliyetlerine devam eden Honor, evlerde akıllı ve güçlü temizlik sağlama hedefiyle geliştirdiğiHonor Choice CLEA’ kablosuz elektrikli süpürge modelini tanıttı. Süpürgenin; üst düzey emiş gücü ve antibakteriyel yapısı yanında, akıllı özellikler de bulundurduğu ifade edildi. Aktarılan detaylara göre; ‘Honor Choice CLEA’nın 10 koni barındıran hava döndürme teknolojisi sayesinde, hava kanalı yüzde 35’ten fazla enerji verimliliği sağlıyor. Bu sayede cihaz, diğer kablosuz elektrik süpürgelere göre tozu ve havayı çok daha iyi ayrıştırarak dışarıya daha temiz bir hava veriyor.  

Standart kullanımda 65 dakikaya kadar süpürebilen ürün, yaklaşık 3.5 saatlik bir sürede şarj olarak gün içerisinde birden çok kez kullanılabiliyor. Elektrik süpürgeler, genellikle evde gözle görülen kiri ve tozu yok etmek için kullanılsa da üst düzey bir emiş gücüne sahip olduğu belirtilen ‘Honor Choice CLEA’, bakteri ve küfü yüzde 99’a kadar filtreliyor. Cihaz ayrıca; hava kanalında da yüzde 99.9’a kadar bakteri engelleme özelliğine sahip, sentetik ‘Novaron’ iyon antibakteriyel teknolojisini kullanıyor. Süpürgenin dönen fırçalı ucu, hava kanalı ve toz haznesi de antibakteriyel bir kaplama barındırıyor. 

‘Honor Choice CLEA’ elektrikli süpürge, ‘Huawei AI Life’ mobil uygulamasına bağlanabiliyor

Honor CLEA Elektrikli Süpürge

Honor Choice CLEA’ elektrikli süpürge; güçlü ve hijyenik yapısının yanı sıra, akıllı özellikleriyle de dikkat çekiyor. ‘Huawei AI Life’ mobil uygulaması üzerinden akıllı telefona bağlanan süpürge, bu uygulama sayesinde birçok farklı bilgiyi de kullanıcılara sunuyor. Uygulama üzerinden; temizlenen alan, temizleme skoru ve temizleme süresi gibi verilerle matematiksel olarak temizlik performansı konusunda bilgi alınabilirken, süpürgenin güç seviyesi de ayarlanabiliyor veya filtrelerin ömrüyle ilgili detaylı bilgiler görüntülenebiliyor. Süpürgenin üzerinde yer alan büyük ekran sayesinde de anlık bilgileri görebilmek mümkün hale geliyor.  

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Huawei, Tedarik Sorunları Nedeniyle Honor’u Satabilir

Honor, Tek Şarjla 6 Ay Kullanım Ömrü Sunan Akıllı Diş Fırçası Modelini Tanıttı 

Dünyanın İlk Tam Ekranlı Spor Bilekliği: HONOR Band 6

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz