sensormatic-isikli-toplama-teknosafar

Işıklı Toplama çözümü ile dağıtım ve üretim merkezlerinde malzeme ve sipariş toplayan personelin daha hızlı ve hatasız işlem yapması sağlanıyor. Sensormatic Işıklı Toplama çözümü sayesinde işletmeler, daha az personel ve daha düşük maliyet ile operasyonlarını yönetebiliyor.

Depolar ve üretim merkezleri için en kritik işlerden birisi malzeme ve siparişlerin uygun şekilde toplanması ve yerleştirilmesi. Özellikle e-ticaretin arttığı bu dönemde, lojistik ve dağıtım merkezlerin hız ve hata oranı daha da önem kazanıyor. Ürünlerin stoklanacağı depolama merkezlerinde, ürünlerin düzenli ve doğru bir şekilde depolanması, operasyon süreci için büyük önem arz ediyor.

Sensormatic Işıklı Toplama çözümü, depo ve dağıtım merkezlerinde bulunan personellerin daha hızlı ve hatasız işlem yapmasını sağlayan bir yönlendirme sistemi olarak dikkat çekiyor. Işıklı toplama ve ışıklı yerleştirme yapan sistemle personel herhangi bir yazılı belge, kağıt, bilgisayar, el terminali gibi araçlar kullanma gereği duymadan kolaylıkla toplama veya yerleştirme işlemini gerçekleştirebiliyor.

isikli-toplama-teknosafari

Geliştirilen çözüm ile birlikte öncelikle sipariş veya toplanacak ürünler barkod ile sisteme tanıtılıyor. Sonrasında toplanacak her bir ürün ve malzemeye ışıklı buton yerleştiriliyor. İş ile ilgili hangi ürün ve malzeme toplanacaksa onun ışığı yanıyor. Bu sayede toplama işlemini yapan personeller, farklı renklerdeki ışıklar ile yönlendiriliyor. Personel ürünleri hızlıca topladıktan sonra butonlara basarak işlemi sonlandırıyor.

Hız faktörünün en önemli olduğu yerlerden biri olan depolar ve dağıtım merkezleri, Işıklı Toplama sayesinde çok daha hızlı bir şekilde çalışabiliyor. Ayrıca sistemi kullanması oldukça basit olduğundan dolayı, yöneticiler herhangi bir şekilde çalışanlarına ek bir eğitim vermek zorunda kalmıyor. Ek donanım ihtiyacı olmadığı için ise Işıklı Toplama ile ek maliyetler minimize ediliyor.

İlginizi Çekebilir:

Casper, Kişiselleştirilebilir Bilgisayar Üretmeye Başlıyor

AMD Ekran Kartı ve İşlemci Alanlara, Xbox Game Pass Hediye Edilecek

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz