Huawei FreeBuds Pro İnceleme
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

‘Huawei FreeBuds Pro’ kablosuz kulaklık modelinin inceleme videosu, Tekno Safari YouTube kanalında yayınlandı. Videoda; Tekno Safari Genel Yayın Yönetmeni Timur Akkurt, cihazın öne çıkan özelliklerini ve önceki modellerden farkını anlattı.  

Huawei FreeBuds Pro‘ kablosuz kulaklık modelinin inceleme videosu, Tekno Safari YouTube kanalında yayınlandı. Videoda; Tekno Safari Genel Yayın Yönetmeni Timur Akkurt, FreeBuds Pro’yu kutusundan çıkardı ve Tekno Safari takipçileri için inceledi. Akkurt ayrıca, cihazın öne çıkan özelliklerini ve önceki modellerden farkını da izleyiciler için derledi. Detaylar videoda! 

Huawei FreeBuds Pro’, akıllı dinamik gürültü engellemeyi destekleyen dünyanın ilk gerçek kablosuz stereo (TWS) kulaklığı olma niteliği taşıyor. Donanım ve yazılımla entegre bir çözüme sahip olan yeni ‘TWS’ kulaklıklar, optimum gürültü önleme performansı sunmak için kullanıcının yakın çevresine göre ortam gürültüsünün türünü akıllıca tanımlıyor ve üç profil (Genel, Rahat ve Üstün) arasında geçiş yapıyor. ‘Farkındalık Modu’ ve ‘Ses Modu’ da kullanıcıların yoldan geçerken veya sohbet ederken dış dünyayı duymalarına yardımcı olmak için çift mikrofonu kullanıyor.  

Cihaz ayrıca, 40 dB’lik gürültü giderme oranıyla bir Huawei ses ürününde şimdiye kadarki en iyi gürültü engelleme performansını sunuyor. AndroidiOS ve Windows ile gerçekleştirilen ‘Çift Bağlantı’ özelliği ise kullanıcıların tek bir markaya bağlı kalmadan cihazlar arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilmesini mümkün kılıyor. Yeni hareket kontrolü de tüketicilerin, kübik kulaklık gövdesinde bir kaydırma veya sıkıştırma yaparak kulaklıkları kolayca kontrol etmesine olanak tanıyor. Ürünün, 1.499 liralık bir fiyat etiketiyle ‘Huawei Online Mağaza’da 14 Ekim’e kadar ön satışta olacağı belirtiliyor.  

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

‘Huawei FreeBuds Pro’ Kablosuz Kulaklık, Türkiye’de Ön Satışa Açıldı! 

Huawei, Geliştirici Konferansı 2020’de 6 Yeni Ürün Tanıttı

Huawei, P Smart 2021 Akıllı Telefonu ile Yeni Kablosuz Kulaklığı FreeBuds Pro’nun Türkiye Fiyatını Açıkladı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz