Cem Yılmaz’ın yazıp yönettiği Erşan Kuneri, önümüzdeki ay seyirciyle buluşuyor

Cem Yılmaz’ın yeni dizisi Erşan Kuneri, Mayıs ayında Netflix’te yayına giriyor. Netflix Türkiye’nin Instagram profilinde paylaştığı bilgiye göre, Erşan Kuneri’nin 13 Mayıs’ta seyirciyle buluşacağı açıklandı.

Erşan Kuneri, G.O.R.A ve Arif V 216’dan gelen bir spin-off

Erşan Kuneri aslında Cem Yılmaz’ın G.O.R.A ve Arif V 216 filmlerinde yer alan bir karakter. Cem Yılmaz, bu karakterin spin-off’unu (dikkat çeken bir karakterin ayrı bir yapıma taşınması) yaptı ve geçen yıl yapımın çekimlerini tamamladı. Erşan Kuneri karakterinin 1970’lerin sonu ve 1980’lerin başında yaşadıklarını konu alacak dizinin sitcom türünde olacağını belirtelim. Yapımda Cem Yılmaz’ın yanı sıra Çağlar Çorumlu, Nilperi Şahinkaya, Ezgi Mola, Uraz Kaygılaroğlu, Zafer Algöz ve Merve Dizdar rol alıyor.

Netflix’te önümüzdeki ay yayına girecek Erşan Kuneri’nin afişi

Erşan Kuneri’nin konusu

İlk sezonu 8 bölümden oluşan Erşan Kuneri’nin toplamda 6 saat süreceği ifade ediliyor. Yapımın konusu kısaca şöyle: “”70’ler erotik sinemasında büyük bir başarı yakalayan Erşan Kuneri, farklı türlere de el atmaya karar verir. Kuneri, sektörden partnerleri olan Alev, Altın Oran, Miki Muammer, Seyyal, Kaya Akın, Firdevs ve Payro Kemal ile birlikte farklı film türlerini denemek için harekete geçer.”

Cem Yılmaz’ın Netflix’te ayrıca Karakomik Filmler ve Diamond, Elite, Platinum Plus yapımlarının da seyirciyle buluştuğunu not edelim.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz