Okuma Süresi
2 dakika

Drone tutkunları için hem fonksiyonel hem de neredeyse cep telefonu kadar hafif bir model: DJI Mini 2 SE

Eğlenmek, fotoğraf çekmek, pürüzsüz video çekmek, sosyal medyada eşsiz görsellerinizle öne çıkmak, eğitim ya da para kazanmak gibi birçok amaçla drone kullanıyor olabilirsiniz. Çağımızın harika icatlarından birisi olan drone, kullanıcılara çok sayıda seçenek sunan bir cihaz gerçekten de. Bu seçenekleri kullanıcılara en iyi şekilde sunmak isteyen markalardan birisi de Çin merkezli teknoloji şirketi DJI. Sivil insansız hava araçları, uçuş platformları, kameralar, kamera sabitleyicileri ve uçuş kontrol sistemleri üreten firma, Mini 2 SE model drone ile de oldukça iddialı bir sunum gerçekleştiriyor. İşte her an yanınızda taşıyabileceğiniz kadar hafif ve işlevsel DJI Mini 2SE modeline dair detaylar!

Zengin Seçenekler

DJI Mini SE modelinin teknik özelliklerini tanıtmaya başlamadan önce, modelin cep telefonunuz kadar hafif olduğunun altını çizelim. 249 gram ağırlığındaki model, gerçekten de drone sevenler için oldukça pratik bir taşıma özelliği sunuyor. Hatta kolay taşınabilmesi ve ekstra aksesuarları için DJI Mini çanta seçeneği ile birlikte sunulan model, gerek günlük rutininizde gerekse de seyahatlerinizde rahatlıkla yanınızda taşıyabileceğiniz özellikte. Diğer yandan görüntü teknolojilerinde kendini kanıtlayan marka, DJI Mini 2 SE modelinde de görüntü kalitesinden ödün vermeyerek fark yaratmaya devam ediyor. Mini serisinin bir ürünü olsa da cihaz 10 km sinyal gücü, akıllı çekim modları, 31 dakika maksimum uçuş süresi ve 38 kph rüzgar direncine sahip.

31 Dakika Uçuş Süresi

10 km sinyal gücü ile HD video iletimini destekleyen DJI Mini 2 SE, akıllı çekim modları sayesinde farklı görüntüler yakalamanıza yardımcı oluyor. Her gün yanınızda taşıyabileceğiniz model 31 dakika uçuş süresi ile size çekim esnasında ihtiyacınız olan zamanı rahatlıkla sağlıyor. 38 Kph özelliğiyle rüzgâra direnç oluşturarak çekimlerinizin sabit olmasına yardımcı oluyor. Ayrıca tek bir dokunuşla kalkış/iniş özelliği ve sabit gezinme algılama sistemi bulunan cihaz, kullanıcılara kolay ve pratik bir kullanım deneyimi yaşatıyor.

Sosyal Medya Kullanımına Uygun

DJI Mini SE 2 modelinde yer alan hızlı çekim özelliği sayesinde sosyal medyada anında içerik paylaşabilirsiniz. Geniş açı ve 180° panoramalarla tek bir dokunuşla içerikler yaratabilir ve pürüzsüz canlı videolar oluşturabilirsiniz. Üstelik cihaz çekmiş olduğunuz videoları otomatik olarak kaydetme özelliğine sahip. 12MP fotoğraflar ve 2,7K’ya kadar net, pürüzsüz ve canlı videolar sunan cihaz tüm bunların yanı sıra 360° pervane koruması ile iç mekânlarda güvenle ve rahatlıkla kullanıma uygun. Son olarak modelin GNSS, aşağı görüş ve kızılötesi kombinasyonuyla havada sabit bir şekilde gezinebildiğini de ekleyelim.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz