Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Huawei 9 Mayıs’ta yapacağı tanıtıma hazırlanıyor. Yenilik arayışında ve ürün yelpazesini genişletme çabalarında hız kesmeyen teknoloji devi Huawei, 23 Mart’ta Çin’de birçok üst düzey ürününü tanıtıma çıkardı. Akıllı telefonlardan akıllı saatlere, dizüstü bilgisayarlardan kulaklıklara varan daha birçok amiral gemisi ürünler 9 Mayıs’ta ise Almanya’nın Münih kentinde resmi olarak tanıtılacak.

Çin’in teknoloji devi Huawei, 23 Mart’ta üst düzey ürünlerini tanıtıma çıkarmasının ardından şimdi de Almanya’ya gitmeye hazırlanıyor. Markanın amiral gemisi ürünlerinin tanıtılacağı etkinlik, 9 Mayıs günü Almanya’nın Münih şehrinde gerçekleşecek. İnovasyon çıtasını yükseltmekten vazgeçmeyen şirket, yaklaşan Avrupa lansmanında son teknoloji ürünlerini tanıtmaya hazırlanıyor. İşte detaylar!

Amiral Gemisi Ürünler Etkinlikte Yer Alacak

Akıllı telefon, dizüstü bilgisayar ve giyilebilir ürün yelpazesine her geçen gün yeni cihazlar ekleyen Huawei, 9 Mayıs’ta Almanya’ya gidiyor. Avrupa lansman etkinliğinde marka, günlük yaşamın ayrılmaz bir parçası haline gelecek ve hayatı kolaylaştıracak, konforlu bir deneyim sunacak cihazlarla tüketicilerle buluşacak. Etkinlikte son teknoloji ürünlerini duyuracak olan Huawei, yeni nesil amiral gemisi ürünlerini tanıtacak. Bu ürünlerden birisi HUAWEI P60 Pro. Fotoğrafçılık merakı olanlar için gün batımında, karanlıkta ya da dilediğiniz zaman çekim yaparken tüm ayrıntıları sunan cihaz çeşitli mesafelerden de ayrıntı yakalayabiliyor. Bununla birlikte akıllı telefon tarihinde bir diğer kilometre taşı olan HUAWEI Mate X3 de etkinlikte yer alacak. Huawei’in yeni katlanabilir amiral gemisi, oldukça yeni ve ileri teknoloji destekli. Tasarım açısından ise son derece ince, çok hafif ve çok dayanıklı bir gövdeye sahip. Model, Huawei’nin katlanabilir akıllı telefonlar alanında lider konumunu güçlendiriyor diyebiliriz.

Ürünler Avrupa Pazarında

Huawei’nin amiral gemisi akıllı saatlerinden birisi olan HUAWEI WATCH Ultimate de etkinlikte tanıtılacak ürünler arasında. Huawei portföyünü zenginleştirirken tüketici deneyimlerini de merkeze koymaya devam ediyor. Yaklaşmakta olan etkinlikte tüm yeni amiral gemisi ürünlerini Avrupa pazarına sunacak olan marka, burada birçok ürünü satışa sunacak. HUAWEI WATCH Ultimate, 3 Nisan’dan itibaren satışa sunulacak ve bunun ardından HUAWEI FreeBuds 5, HUAWEI P60 Pro ve HUAWEI Mate X3 ile HUAWEI MateBook X Pro dizüstü bilgisayar 9 Mayıs 2023’teki lansmanın ardından satışa sunulacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz