Magic: ManaStrike
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

Netmarble’ın, yeni, gerçek zamanlı mobil strateji oyunu Magic: ManaStrike ’ın Mart güncellemesinde Vivien Reed ve Teferi isimli iki yeni Planeswalker oyuna katılıyor. Ayrıca ek teklifler ve güçlendirmeler sayesinde Magic: The Gathering deneyimini mobil platforma taşıdı.

Wizards of the Coast markasının Magic: The Gathering için yaptığı ilk oyunu Magic: ManaStrike için bir güncelleme yayınlandı. 25 Mart tarihinde yayınlanan güncelleme ile ek teklifler ve güçlendirmelerle beraber, iki hikâyeye sahip Planeswalker’ları da oyuna ekliyor.

Magic: ManaStrike yeni güncelleme

Magic: ManaStrike yeni güncelleme

Magic: ManaStrike güncellemesinin bir parçası olarak gelen iki Planewalker’dan ilki Vivien Reid. Yeni gelen Vivien Reid karakteri, yayını kullanarak ruh çağıran Yeşil-tür bir kolcu. Teferi ise güçlü zaman büyüsünü kontrol eden Dorminaria’lı Beyaz/Mavi bir büyücü. Oyuncular için her iki Planeswalker da oyunda açabilir durumda.

Mart güncellemesinin içinde bulunan diğer Magic: ManaStrike eklemeleri şunlardır:

• Magic Pass – Vivien Sezon tanıtımı.

• Yeni Magic Pass kostümü Mardu’s High Chief Angrath.

• Teferi için yepyeni satış kutlaması.

Magic: ManaStrike nasıl bir oyun?

Magic: ManaStrike nasıl bir oyun?

Magic: ManaStrike, Magic: The Gathering’in geniş hikayesini hızlı bir PVP strateji oyunu olarak yeni bir yöne taşıyor. Planeswalker’lar ile bir savaşı kaybeden Magic: The Gathering’in en güçlü kötü karakteri Nicol Bolas, Planeswalker’ların zayıflıklarını bulmak için bir paralel evren yaratır. Oyuncular da Nicol Bolas bir anlaşma yaparak onun dünyasında Planeswalker ve birimlerini kontrol edip ona savaş raporları vermekle yükümlüdür.

Üç dakikalık hızlı, dinamik ve gerçek zamanlı savaşlarla dünyanın her yerindeki kişilerle ile oynanabilir. Savaş sırasında basit çekip bırakma hareketi ile oyuncular birim çağırabilir, büyü yapabilir, güçlü Planewalker’ları yönetebilirler. Magic’in beyaz, mavi, siyah, kırmızı ve yeşilden oluşan beş Mana renginden kartlar toplayan oyuncular, birbirlerinin renk özelliklerini öğrenebilir ve zafer yoluna giden eşsiz stratejiler oluşturabilir.

Dünya çapında yayınlanan ve İngilizce, Korece, Basit ve Geleneksel Çince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Japonca, Endonezce, Tayca, Rusça ve Portekizce dillerini destekleyen oyunu, App Store ve Google Play üzerinden indirilebilir.

Magic: The Gathering’in çekici karakterleri, fantastik dünyaları ve derin stratejik oyunu. 25 yılı aşkın bir süredir var olmaya devam edin hikayenin masa üstü oyun formu, kitabı, çizgi romanı da bulunuyor. Bugüne kadar 40 milyondan fazla hayranı ile Magic, 70’ten fazla ülkede on bir dilde yayınlanan dünya çapında bir fenomendir.

Can Sıkıntısına Birebir 5 Mobil Strateji Oyunu #EvdeKal

Google Play Store filmleri ücretsiz olarak yayınlanabilir 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz