En İyi Online CV Hazırlama Sitesi

İş arama sürecinde deneyimler kadar hazırladığımız CV’de önemli rol oynuyor. Zaten oldukça stresli olan bu süreçte, etkili bir özgeçmiş sunmak ise özellikle de yeni mezunları zorlayabiliyor. Fakat, bazı siteler aracılığıyla birbirinden farklı şablonlar üzerinde kolayca CV oluşturabilirsiniz. İşte; Tekno Safari editörleri olarak rahatlıkla CV hazırlayabileceğiniz o siteleri sizler için listeledik. ‘CV hazırlayabileceğiniz en iyi siteler’ tüm detaylarıyla yazımızın devamında. ‘En iyi online CV hazırlama sitesi.’ ‘CV hazırlama siteleri.’ ‘Etkili CV hazırlayabileceğiniz siteler.’ ‘Online CV hazırlama.’ ‘CV hazırlamanızda tercih edebileceğiniz en iyi siteler.’

Yeni mezundan farklı iş unvanlarına göre ‘CV hazırlayabileceğiniz en iyi siteler’ listesiyle karşınızdayız. Özgeçmiş hazırlarken faydalanabileceğiniz en iyi 10 siteye yer verdiğimiz yazımızda, bu sitelere tek tıkla ulaşabilmeniz için bağlantı linklerini de eklemeyi ihmal etmedik. İşte; ‘En iyi online CV hazırlama sitesi.’ ‘CV hazırlama siteleri.’ ‘Etkili CV hazırlayabileceğiniz siteler.’ ‘Online CV hazırlama.’ ‘CV hazırlamanızda tercih edebileceğiniz en iyi siteler.’

CV Hazırlayabileceğiniz En İyi Siteler

En İyi Online CV Hazırlama Sitesi

  • Resumonk
  • VisualCV
  • Europass
  • Cvlogin
  • Enhancv
  • Kickresume
  • Canva
  • Resume
  • CV Maker
  • Novoresume
Resumonk

En İyi Online CV Hazırlama Sitesi

En iyi online CV hazırlama sitesi listemize ilk olarak Resumonk ile başlıyoruz. Site, 20 özgeçmiş şablonu sunuyor. Bu şablonlar arasında 6 fotoğraflı, 14 profesyonel özgeçmişler yer alıyor. Şablonlar aracılığıyla hazırladığınız CV’nizi PDF ve DOCX formatında indirebiliyorsunuz. CV’nin yanı sıra başvuru yapmak istediğiniz şirkete bir önyazı hazırlamak isterseniz Resumonk’da bunun da şablonuna ulaşabilirsiniz. Hem fotoğraflı hem de profesyonel önyazı örnekleri bulunuyor.

resumonk.com

VisualCV

En İyi Online CV Hazırlama Sitesi

Listemize sırada VisualCV ile devam ediyoruz. 30’dan fazla özelleştirilebilir özgeçmiş şablonu bulabileceğiniz sitede 3 tane de ücretsiz CV şablonuna erişebiliyorsunuz. E-posta veya Google hesabınızla kaydolarak siteye giriş yapıyor ve seçtiğiniz şablonlar arasından bir CV oluşturabiliyorsunuz. Bununla birlikte VisualCV’de de şablonlar aracılığıyla bir önyazı mektubu hazırlayabilirsiniz.

visualcv.com

Europass

En İyi Online CV Hazırlama Sitesi

Europass, özellikle Avrupa’da işe başvuracakların CV hazırlamak için tercih etmelerini önerebileceğimiz bir site. Türkçe de olmak üzere 29 dilde özgeçmiş hazırlayabileceğiniz bu sitede, önce bilgilerinizi giriyor ardından bir CV şablonu seçerek kaydediyorsunuz. Europass’ın Avrupa Birliğinin resmi sitesi olduğunu söylemekte de fayda var. İş başvuruları için şablonlarla bir önyazı mektubu da oluşturabildiğiniz sitede, Avrupa’da herhangi bir eğitim ve kursa katılmak için de CV, önyazı başvuruları hazırlayabiliyorsunuz.

europa.eu/europass/tr

Cvlogin

En İyi Online CV Hazırlama Sitesi

Türk girişimciler tarafından geliştirilen cvlogin, 17 adet ücretsiz özgeçmiş şablonu sunuyor. Hazırladığınız özgeçmişi PDF olarak da indirebildiğiniz site, listemizde yer alan diğer sitelere kıyasla çok daha kolay bir kullanım imkânı sağlıyor. Ancak tamamen Türkçe dili destekleyen cvlogin’de, diğer sitelerdeki gibi öznel tasarımlarla karşılaşmak mümkün değil. Standart bir özgeçmiş formatında daha çok farklı farklı renklendirmelerle özgeçmiş hazırlayabiliyorsunuz.

cvlogin.com/tr/

Enhancv

En İyi Online CV Hazırlama Sitesi

Enhancv, sektöre ve iş unvanına göre bir özgeçmiş oluşturmanızı sağlıyor. CV’nizi hazırlarken yapabileceğiniz yazım hatalarına olanak tanımayan site, tekrarlar ve belirsiz ifadeler konusunda da sizi uyarıyor. Böylece yalnızca bir CV şablonu hizmeti sunmaktan ziyade kendinizi çok daha etili bir şekilde ifade etmenize olanak tanıyor.

enhancv.com

Kickresume

En İyi Online CV Hazırlama Sitesi

27 sektörde birbirinden farklı CV şablonlarına ulaşabileceğiniz Kickresume ile listemize devam ediyoruz. Siteye, e-posta, Google veya Facebook hesabınızla kaydoluyor ardından CV hazırlamaya başlıyorsunuz. Örnek CV’lerden de ilham alabileceğiniz site, özellikle yurt dışında bir işe başvuracak olanlar için oldukça faydalı olabilir. Aynı zamanda sitenin düzeltme özelliği sayesinde özgeçmişinizi hazırlarken yapabileceğiniz yazım hataları da ortadan kalkıyor.

kickresume.com

Canva

En İyi Online CV Hazırlama SitesiCanva en iyi online cv hazırlama sitelerinden biridir. Fakat, bununla sınırlı kalmıyor aynı zamanda afiş, Instagram gönderileri, sunum, video, logo, masaüstü duvar kağıdı, YouTube kanal resmi, YouTube küçük resmi gibi alanlarda da şablonlar sunuyor. Cvlogin gibi kullanımı oldukça basit olan Canva’da; kitap, dergi kapağı tasarlayabilir, çizgi roman, teklif hazırlayabilir, küçük etiketler, ders planı, kitap ayracı, telefon duvar kağıdı da oluşturabilirsiniz. Daha pek çok amaç için kullanılan sitenin özgeçmiş şablonlarına tekrar dönecek olursak; profesyonel, basit, modern, inografik, minimalist, kurumsal, yaratıcı, fotoğraflı, renkli, akademik, grafik tasarım, öğrenci, burs gibi çeşitli konularda CV hazırlayabiliyorsunuz. Aynı zamanda CV’nizin arka planını da birbirinden farklı tonlarla renklendirebilirsiniz.

canva.com/tr_tr/

Resume

En İyi Online CV Hazırlama Sitesi

Tamamen ücretsiz olan Resume, aynı zamanda kullanıcılara şık şablonlarda özgeçmiş hazırlamalarını sağlıyor. Bununla birlikte sitede işinize özel, çeşitli unvanlar için CV oluşturabiliyorsunuz.

resume.com

CV Maker

En İyi Online CV Hazırlama Sitesi

36 CV şablonu sunan CV Maker, kişisel bilgilerinizi girerek oldukça hızlı bir şekilde özgeçmiş hazırlamanızı sağlıyor. Yeni mezundan, herhangi bir mesleğe dair pek çok alanda CV oluşturabiliyorsunuz.

cvmaker.com.tr

Novoresume

En İyi Online CV Hazırlama Sitesi

Önyazı ve CV şablonları için önerdiğimiz bir diğer site de Novoresume. Novoresume’da profesyonel, yaratıcı ve üniversite özgeçmiş şablonlarına erişebiliyorsunuz.

novoresume.com

İlginizi Çekebilir:

Xiaomi Resmi Ekosistem Ürünleri Distribütörü Dora Oldu

Kingston DDR5 Bellekler için Intel Platform Onayı Aldı

Huawei MateView monitör inceleme: Huawei MateView alınır mı? Kimin için uygun?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz