kingston-ddr5-ram-teknosafari

Kingston, DDR5 bellek için Intel Platform onayı alan ilk üçüncü parti tedarikçi oldu. Bu gelişme ile birlikte Kingston, DDR5 bellekler ile Intel platformları uyumluluğunu üst seviyeye çıkarmış oldu.

Kingston, DDR5 bellek üretimi konusunda önemli bir kilometre taşına ulaştı. Kingston DDR5 bellek Intel Platform onayını alan ilk üçüncü parti şirket oldu. Bununla birlikte şirket, anakart üreticilerine ve teknoloji ortaklarına 10 binden fazla DDR UDIMM örneği sağlıyor.

Bunların yanında Kingston, geçtiğimiz günlerde yapılan rapora göre, dünyanın en iyi üçüncü parti DRAM modülü tedarikçi olarak sıralandı. Bu sıralama, şirketin en üst sırada yer aldığı 18. yılı anlamına geliyor. Yeni platformların piyasaya sürülmesiyle birlikte Kingston, önümüzdeki yıllarda; performans, veri bütünlüğü, yoğunluk ve ölçeklenebilirlik geliştirmeleri içeren bir dizi DDR5 bellek modülünü pazara sunmaya hazırlanıyor.

kingston-ddr5-intel-platform-teknosafari

Kingston DRAM İş Birimi Başkan Yardımcısı Yo Chen, konu hakkında “En yeni DDR5 portföyümüzü ortaya çıkarmak için sabırsızlanıyoruz ve yaklaşan lansmanı gerçekleştirmek için önemli yatırımlar yaptık. Üretim altyapımızı en yeni DDR5 platformları ile geliştirmek için küresel bir eksiklik sırasında bile bileşenlerin erken tedarik ederek, yüksek hacimli talebi destekleyebilir hale geldik. İş ortağı seviyesinden son kullanıcıya kadar Kingston Is With You prensibimizle yeni nesil bellekte liderliği ele geçirmek için buradayız.” şeklinde konuştu.

İlginizi Çekebilir:

Kingston XS2000 Cep Tipi SSD Tanıtıldı 

Kingston Digital, USB 3.2 Gen 2 Teknolojisiyle Gelen DataTraveler Max ‘ı Satışa Sundu

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz