Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Decathlon, ‘İkinci Şans’ ismini verdiği yeni mobil uygulaması sayesinde kullanıcılarına hangi marka olursa olsun artık kullanmadıkları spor ürünlerini satma imkanı sunuyor. 

İhtiyacımız olandan daha fazlasını satın alıyor ve kullanmıyoruz, tamir edilebilecek ürünleri çöpe atıyor, artık kullanmadığımız ancak başkası tarafından kullanılabilecek ürünlerin dolaplarda eskimesine izin veriyoruz. Sporcu olmanın, çevreye karşı duyarlı olmayı beraberinde getirdiği düşüncesinden ilham alan Decathlon, ‘Doğa olmadan spor olmaz’ diyerek, markadan bağımsız, artık kullanılmayan spor ürünlerine ikinci bir şans tanıyan 2. Şans uygulamasını hayata geçirdi.  

Decathlon İkinci Şans uygulaması daha çevre ve doğa dostu olmak için geliştirildi

Türkiye’de 40 mağazasıyla hizmet veren, Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri Decathlon sürdürülebilirlikle ilgili projelerine hızla devam ediyor. Decathlon’un yeni hayata geçirdiği, çevre ve bütçe dostu 2. Şans uygulamasının amacı daha az tüketmek, tekrar kullanmak, tüketime kazandırmak! Döngüsel ekonomiye değerli bir katkı sağlamayı hedefleyen bu uygulama, ikinci el her marka spor ürününü al-sat imkanı sunuyor.  Decathlon marka olsun veya olmasın, kullanmadığınız her spor ürününü  Decathlon 2. şans mobil uygulaması üzerinden başka bir sporsevere satabiliyor, yeniden kullanıma kazandırabiliyorsunuz! Böylelikle evlerimizin bir köşesinde biriken, artık kullanmadığımız ürünleri atmak yerine tekrar kullanılabilmesini sağlamak ve yalnızca ihtiyacımız kadar tüketmek mümkün.

B’twin marka çocuk bisikletlerinizi de yeniden kullanıma kazandırabilirsiniz!

Ömür boyu garantili B’twin bisikletler, çocuğunuza artık küçük geliyor olsa da başka bir çocuk tarafından kullanılabilir. Küçülen çocuk bisikletlerini Decathlon sizden satın alıyor, yeniden kullanıma kazandırıyor!  

İlginizi Çekebilir:

Spotify, Clubhouse Benzeri Yeni Uygulaması ‘Greenroom’u Tanıttı! 

En Fazla Kullanıcı Verisi Toplayan iOS Uygulamaları Açıklandı 

TikTok, Mayıs Ayında 80 Milyon İndirilmeyle En Çok İndirilen Mobil Uygulama Oldu! 

Haftalık Teknoloji Gündemi – Elektrikli Scooter Düzenlemesi, En Çok Veri Toplayan iOS Uygulamaları:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz