Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

Dell, PC ailesine eklediği yeni ürünleri Türkiye’de satışa sunuyor. Dell’in birçok farklı alanda kullanılmak için geliştirdiği Vostro, Inspiron, XPS ve G serisi üst düzey kişisel bilgisayarları Türkiye’deki tüketicilerle buluşacak. 

Uzun süre sonra akıllı telefon satışlarını geride bırakan PC satışları, 2020 yılında zirveye çıktı. Uzaktan eğitim ve çalışmanın yeni normale dönüştüğü dönemde taşınabilir PC ihtiyacı da arttı. Dünyanın en iyi teknolojilerini Türkiye’deki kullanıcılarla buluşturan Dell Technologies, her ihtiyaca uygun yenilenen Dell PC ürünlerinin raflardaki yerini aldığını duyurdu.

Dell Inspiron

 Uzaktan çalışan öğrencilerden, genç profesyonellere kadar geniş bir yelpazede kullanıcılara hitap eden serinin 13,14 ve 15 inç modellerini yer alıyor. Neredeyse çerçevesiz tasarımı, geniş tuşları ve touchpad’i ile içeriğin verimli şekilde kullanılması için tasarlandı. Türkiye’de Inspiron 7000 serisi en fazla ilgi gören modellerin başında yer alıyor.

Dell Vostro

Arkadan aydınlatmalı klavyesi, sayısal tuş takımı ve güvenlik seçenekleriyle Vostro 5000 serisi 15 inç ekranıyla genel küçük işletme verimliliğine özel olarak geliştirildi. İsteyen işletmeler Dell ProSupport seçeneği ile sorunları hiç zaman harcamadan gidermenize ve çözmenize yardımcı olmak için ileri düzey teknisyenlere 7×24 doğrudan erişim sunuyor.

Dell XPS

Yenilenen XPS serisi en yeni 11. Nesil Intel® Core™ işlemcilerle birlikte sunuluyor. Görüntüler ve tasarımlar, XPS 15’teki yeni bir OLED seçeneği de dahil olmak üzere, renk doğruluğuna sahip InfinityEdge ekranlarda hayat buluyor. En yeni NVIDIA RTX grafiklerini içeren ve NVIDIA Studio programı tarafından desteklenen bu hafif ve şık cihazlar, özellikle kullanıcıların yaratıcılığını öne çıkarmak için tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

Dell G Serisi

Alienware teknolojisi ile geliştirilen yeni termal sistemi, Dynamic Boost seçeneği ile yüksek performans sunan Dell’in oyuncu bilgisayar serisi, en gelişmiş ekran kartları ve yüksek hızlı yenileme hızına sahip ekranıyla eşsiz bir oyun deneyimi sunuyor.

Dell Tüketici ve Küçük İşletme Desteği ve Hizmetleri

Çoğumuz dış dünyayla bağlantı kurmak için teknolojimize güvenirken, gönül rahatlığı ile çalışmak, eğitim görmek ve eğlenceli içerikler tüketmek isteriz. Dell, hem tüketiciler hem de küçük işletme sahipleri için eksiksiz destek hizmetleri sunuyor.

Tüketiciler için, Dell’in bilgisayarların en iyi şekilde çalışmasını sağlayan akıllı teknolojisi SupportAssist tarafından desteklenen en kapsamlı, kullanışlı bilgisayar destek hizmetleri yer alıyor. Bir işletmeyi yönetmeye odaklanması gereken küçük işletme sahipleri için ProSupport Plus, Dell’in gelişen BT sorunlarını izlediği sektördeki en kapsamlı destek hizmeti olarak öne çıkıyor. SupportAssist özellikli ProSupport Plus, sorunları küçük işletmeler veya müşterileri için sorun yaratmadan önce algılar ve giderir.

İlginizi Çekebilir:

Samsung, ‘Galaxy Book Go’ Dizüstü Bilgisayar Modelini Tanıttı! 

Yeni 11. Nesil Intel İşlemciler, Portatif Dizüstü Bilgisayarlara 5.0 GHz Hız Getiriyor 

Monster Tulpar T7 V22.1 Kutu Açılımı – RTX 3060 Kullanan Oyuncu Bilgisayarı!:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz