Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

Dijital dünyadan öne çıkanların ele alındığı DigiToll’ü izleyenler hediye kazanıyor. Tekno Safari bu hafta 3 ürünü takipçilerine hediye ediyor.

Tekno Safari’nin takipçilerine hediyeleri aralıksız devam ediyor. DigiToll’ün 13. bölümünü izleyip soruyu yanıtlayanlar kazanan 3 kişiden biri oluyor.
Bilkom güvencesiyle Türkiye’de satışa sunulan Celly marka ürünlerden birini kazanmak için yapmanız gerekenler çok basit.
1- Tekno safari YouTube kanalında yayınlanan DigiToll’ün 13. bölümünü beğen
2- “Görüntülü konuşmadaki sessizlik neye yol açar?” sorusuna cevabını video altına yorum olarak yaz.
3- Kanala abone ol
Kopya: Sorunun yanıtını merak edenler DigiToll’ün 13. bölümünü izleyebilir.  Video için tıklayın.
DİGİTOLL 13. BÖLÜM İÇİN TIKLAYIN.
Yukarıdaki 3 aşamayı tamamlayanlar Celly’den hayatı kolaylaştıracak ürünlerden birini bizden hediye olarak kazanacak.
Soruyu doğru yanıtlayanlar arasından 3 kişi Tekno Safari editörlerinden oluşan bir jüri tarafından belirlenecek. Sonuçlar 9 Mayıs Cumartesi akşamı saat 21.00’da açıklanacak.

CELLY Kablosuz Şarjlı Araç İçi Tutucu

CELLY Kablosuz Şarjlı Araç İçi Tutucu

Sağlamlığı ve kullanışlı özellikleriyle dikkat çeken CELLY Kablosuz Şarjlı Araç İçi Tutucu otomatik serbest bırakma düğmesi ile telefonunuzu rahat bir biçimde yerleştirebilmeniz için kollarını otomatik olarak açar. Tutucunun kauçuk kolları ve kapatılabilir pimleri ile telefonunuzun dengesi bir hayli başarılı bir biçimde sağlanır. Tutucu, 6,5 inç boyutuna kadar tüm akıllı telefon modelleriyle uyumludur.

Aracınız seyir halindeyken rahat bir şekilde kullanabileceğiniz MountCharge özelliği güvenli ve kolay bir kullanım sunar. CELLY Kablosuz Şarjlı Araç İçi Tutucu kablosuz şarj ile donatılmış tüm cihazlarla uyumludur. Qi sertifikalı, kablosuz teknolojiye sahip tüm cihazlarla tamamen güvenli ve uyumludur.

Celly Boyun Askılı Bluetooth Kulaklık

celly bluetooth hoparlor

Celly boyun askılı Bluetooth kulaklık, kullanışlı yapısı ve başarılı ses kalitesiyle günlük yaşamda rahatlıkla kullanım imkanı sunuyor. Kulaklık üzerinde yer alan panel ile ses açma ve kapama, gelen aramaları cevaplama ya da reddetme gibi işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz. Aynı anda iki farklı cihazla eşleşebilen kulaklık, Bluetooth 4.2 bağlantı teknolojisi ile geliyor. Böylece yaklaşık 10 metrelik mesafede dahi iyi bir performans sunabiliyor.

Celly PBE10000BK Taşınabilir Şarj Aleti, 10.000mAh

celly taşınabilir batarya

Bilkom güvencesiyle Türkiye’de satışa sunulan İtalyan Marka Celly’nin 10.000 mAh kapasiteli taşınabilir şarj aleti, çift USB girişi ile aynı anda iki cihazı şarj etmenizi sağlıyor.

Celly taşınabilir batarya telefonunuzu ortalama 5 kez şarj etme imkanı sununuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz