Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Divinity: Original Sin 2 için yeni bir DLC paketi bugün ücretsiz olarak oyunculara sunuldu. Paket; yeni görevler, ganimet ve düşmanlar içeriyor.

“The Four Relics Of Rivellon” popüler RPG oyunu için en yeni ve en büyük DLC’dir. Geliştirici Larian Studios, Divinity: Original Sin 2 oyununun yeni içeriğinin otomatik şekilde güncelleneceğini açıkladı. DLC bugün bütün platformlarda ücretsiz olarak indirilebilecek. Bu içerikle birlikte oyuna birçok yeni içerik ve karakter de gelecek.

Bildiğiniz gibi oyun; PlayStation 4, Xbox One ve PC gibi platformlarda oynanabiliyor. Gelecek olan DLC bu üç platforma da eş zamanlı olarak ücretsiz yayınlanacak. Divinity: Original Sin 2 oyunu 2017 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana iyi grafikler çizmeyi başardı.

Divinity: Original Sin 2 DLC Trailer

Larian Studios’a göre bu DLC, oyuncuların Rivellon dünyasını keşfetmesine izin verirken aynı zamanda zırh setleri aramanızı da isteyecek.

Godwoken Graphic Novel Trailer

 

 

Bu DLC paketinin yanında bir de grafik roman açıklandı. Godwoken, Original Sin 2’nin bir öncüsü niteliğindedir. Godwoken karakterlerinin de altısı hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıkaracaktır. Roman 300’den fazla sayfa içerecek ve iki sürüm halinde sunulacak.

Çizgi roman hakkında henüz bir çıkış tarihi verilmedi.

Divinity: Original Sin 2 Nedir?

2014 yılında çıkan Divinity: Original Sin oyununun devamı niteliğinde olan ve Lairan Studios tarafından geliştirilip yayınlanan bir rol yapma oyunudur. PC platformu için 14 Eylül 2017 yılında piyasaya sürülmüştür. Oyun önceki oyuna benzerlikler de içeriyor. Tek veya eşli olarak parti tabanlı da oynanabiliyor. Oyun Multiplayer Oyun Dalında BAFTA Oyun Ödülü’ne layık görülmüştü.

Şu ana kadar yeni duyurulmuş olan Divinity: Original Sin 2 oyununun DLC paketine yönelik gelmeye başlayan yorumlar olumlu görünüyor. Fakat bu konu hakkındaki en gerçekçi ve doğru değerlendirmelere birkaç gün içerisinde ulaşabiliriz.

Dün, Larian Studios Baldur’s Gate 3’ün muhtemelen bu Ağustos ayında PC platformunda erken erişim olarak sunulacağını açıkladı.

Divinity: Original Sin 2, Steam’de normalde 75 TL fakat şu anda oyuna %50 indirim uygulanmış durumda olduğundan 37,50 TL’den sunuluyor. Eğer bu tarz oyunları seviyorsanız fırsatı kaçırmayın deriz.

İlginizi çekebilir:

New World Kapalı Beta Temmuz Ayında Geliyor

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayın..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz