Okuma Süresi
2 dakika

EA Originals’ın tek oyunculu FPS’si Immortals of Aveum’un ilk oynanış görüntüleri yayınlandı. Fantastik bir dünyada geçen, aşırı aksiyonlu bir oyun deneyimi sunan oyun, ana karakter Jak’ın macera dolu serüvenleriyle unutulmaz bir hikayeden oluşuyor.

EA Originals tarafından yayınlanan ve Ascendant Studios tarafından geliştirilen Immortals of Aveum’un beklenen fragmanı sonunda geldi. FPS türündeki ve büyü tabanlı tek oyunculu oyun 20 Temmuz 2023’te satışa sunulacak. Epic Games Store aracılığıyla satışa sunulacak olan oyun, BAFTA ve Game of The Year Awards ödüllü kıdemli bir ekip tarafından geliştirildi. İşte detaylar!

Büyü Tabanlı Oyunda Bol Aksiyon

Aksiyon sevenlere müjde! Ascendant Studios tarafından geliştirilen Immortals of Aveum ile çatışmaların ve soluk soluğa bir maceranın içinde olmaya hazır mısınız? Sihirle dolu ve fantastik bir dünyada geçen bu sinematik oyunda, Jak adında bir karakterle birlikte düşman lejyonlar ve kombo saldırılara karşı mücadele vereceksiniz. Battlamage adı verilen savaş büyücülerinin seçkin topluluğuna katılan Jak, mavi, yeşil ve kırmızı büyü renklerinde ustalaşarak savaşta güç topluyor. Oyunda en dikkat çekici unsurlardan birisi de, modern bir hikayenin fantastik bir kurguya oturtularak Aveum dünyasında hızlı ve heyecan verici bir aksiyona dayanması. Böylelikle oyun büyü tabanlı savaşlarıyla alışıldık FPS formülünün dışında bir alternatif oluşturuyor.

Beş Yıllık Emek

Oyun için yaklaşık beş yıllık bir süreçte çalıştıklarını anlatan Ascendant Studios CEO’su ve Oyun Direktörü Bret Robbins, “Sonunda tüm dünyaya Immortals of Aveum’u tanıtacağımız için inanılmaz heyecanlıyım. Oyunun geliştirme süreci bizim için beş yıllık bir yolculuk oldu. Harika bir yapım ortaya koyduğumuz için gurur duyuyorum. Bu oyunun yapımına; yeni bir fantastik dünyada geçen, heyecanlı bir oynanışa sahip, akıcı ve hızlı bir dövüş sistemiyle ön plana çıkan epik bir sinematik hikaye yaratmak amacıyla çıkmıştık ve bunu başardığımıza inanıyorum. Herkesin Immortals of Aveum’u tecrübe etmesi için sabırsızlanıyorum.” şeklinde konuştu.

Oyun Derin Bir Hikayeye Sahip

Diğer yandan EA Partners Genel Müdürü Jeff Gamon da; “EA Originals, oyun yapımında sınırları zorlayan yaratıcılığa sahip kişileri ve takımları sonuna kadar destekliyor. Ascendant bize oyunu gösterdiğinde büyü mekaniğini böylesine hızlı bir FPS aksiyonuna nasıl pürüzsüzce yedirdiklerine inanamadık. Bunun son derece heyecanlı bir hikayeyle desteklenmesi de cabası! Bret, derin bir hikayeye sahip olan yaratıcı bir evrene sahip, orijinal, AAA kalitesinde oyunlar geliştirme işinde tutkulu olan insanları bir araya getirerek Immortals of Aveum’da bu yeteneklerini ortaya çıkartma imkanı sağladı.” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz